Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 1907 Fenerbahçe Espor, çeyrek final mücadelesinde Nasr Esports’u 3-2 ile geçti!

1907 Fenerbahçe Espor, çeyrek final mücadelesinde Nasr Esports’u 3-2 ile geçti!

Çeyrek final mücadelesinde Nasr Esports'u 3-2 ile geçen 1907 Fenerbahçe Espor, VFŞL 2021 Kış Mevsimi'nde yarı finale yükselmeyi başardı.

Genç oyunculardan kurulu olan 1907 Fenerbahçe Espor kadrosu normal sezonda tecrübe eksikliğini hissetmişti. Haftalar geçtikçe bariz bir şekilde gelişim göstermeyi başaran bu beşli, son hafta alınan sonuçların ardından playofflara katılma hakkı kazandı. Playoffların ilk turunda normal sezon üçüncüsü Nasr Esports ile karşılaşan Fenerbahçe, Vadi'den 3-2 galip ayrılarak yarı finale yükselmeyi başardı. 1907 Fenerbahçe Espor'un yarı finaldeki rakibi normal sezon lideri Papara SuperMassive olacak.

Seride oynanan ilk iki maçı kazanan Fenerbahçe, yarı finale yükselmek için üçüncü maça büyük bir avantajla çıktı. Nasr Esports ise kolay bir rakip olmadığını göstererek üçüncü ve dördüncü maçları kazanmayı bildi. Beşinci maçta daha önce de aktif olan Neramin faktörü farkını gösterdi. Genç nişancı muazzam bir performanslar takımının aldığı galibiyetteki en büyük rolü oynadı ve aynı zamanda MVP seçildi. 

Diğer çeyrek final mücadelesi yarın Dark Passage ve Galatasaray Espor arasında oynanacak. O mücadelenin galibi ise yarı finalde fastPay Wildcats'in karşısına çıkacak. 

Görsel: 1907 Fenerbahçe Espor