Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zen: “Bir sonraki maç yine çılgınlık yapabiliriz”

Zen: “Bir sonraki maç yine çılgınlık yapabiliriz”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi dördüncü hafta geride kaldı. Heyecanlı maçlara tanık olduğumuz hafta sonunda gerçekleştirdiğimiz röportajların en çarpıcı cevaplarını sizler için derledik!

TOLERANT

R.D.: Sence beklenmedik bu sezon beklenmedik çıkış yapan takım hangisi?
Tolerant: Bence Supermassive, daha iyi olmalarını bekliyordum. Ama toparlayacaklarını düşünüyorum, sadece ilk başta sıkıntı çektiler. Her türlü yine final oynayacaklarını düşünüyorum. Aynı zamanda Fenerbahçeyi düşünüyorum. İlk başta adroya baktığımda, kağıt üstünde 4. veya 5. olur diyordum. Ama şu an ilk 3’e koyuyorum kesinlikle.
 

RAGNER

R.D.: Geçen sene Galatasaray, yarı final gördü. Bu senede siz finallere oynuyorsunuz. Eksiklerinizin farkında mısınız, neler düşünüyosunuz? Finali elde edebilmek için.
Ragner: İletişim sıkıntımız bazen oluyor ama onları gidermeye çalışıyoruz. Şu an için başka sıkıntımız yok, o yüzden daha sadece daha çok çalışmamız gerekiyor.

 

ZEN

R.D.: Sezon başından beri yeni şeyler denediğiniz görüyoruz. Sizin bakış açınızdan denediğiniz şeyler yararlı oluyor mu?
Zen: Bugünkü oyunumuz neler yapabilceğimizi gösterebildiğimiz bir oyun olmadı. Strateji konusunda ise; rakibimizin yapabilceği her şeye karşı hazırdık. Yeni şeyler denedik ama karşılığında karışık sonuçlar elde ettik. Önümüzdeki maç alışıldık oyunumuzu oynayabiliriz ya da çılgın şeyler deneyebiliriz.

Röportajların tamamını izlemek için: