Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri WePlay! Tug of War Dire başlıyor!

WePlay! Tug of War Dire başlıyor!

WePlay! Tug of War: Dire Amerika ve Asya turnuvaları yarın başlıyor. 12 takımın mücadele edeceği turnuvalarda 15 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Takımlar, hem şampiyon unvanına ulaşmak için hem de Tug of War: Mad Moon turnuvasına katılım hakkı kazanmak için mücadele edecekler. 28 Mayıs ile 2 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen turnuvada MVP ödülü alan oyuncular 5 bin dolar ekstra ödül kazanacaklar. Tug of War: Radiant, Dire Asya ve Dire Amerika şampiyonları Mad Moon’a direkt dahil olurken 5 takım da davet yoluyla katılacak. Radiant şampiyonu Ninjas in Pyjamas’ın yanına hangi takımlar eklenecek dersiniz?

WePlay! Tug of War: Dire Asya turnuvasında yer alacak 12 takımdan en dikkat çekeni, Chan “WinteR” Litt Binn’in takımı Power of MSYG+AU oldu. Tug of War: Mad Moon’a katılım hakkı kazanmak isteyen takımlar, Güneydoğu Asya ve Çin’den gelen temsilciler olacak.

Güneydoğu Asya takımları

Mineski

 Neon Esports

Geek Fam

EVOS Esports

BOOM ID

Power of MSYG+AU

Çin takımları

EHOME

Royal Never Give Up

Invictus Gaming

Royal

Team Serenity

Newbee

Turnuvanın Amerika ayağında mücadele edecek takımlar arasında yepyeni bir isim var: Young Drug Gaming. Yeni kurulan Kuzey Amerika takımı, rakipleri karşısında öngörülemez bir durumda. Bu yüzden en merak edilen karşılaşmaların taraflarından biri şüphesiz YDG.

Güney Amerika

Infamous

paiN Gaming

Gorillaz Pride

SKOL

Thunder Predator

FreeStyle

Kuzey Amerika

J.Storm

Team Xolotl

Vega Academy

Beastcoast

Black Sheep

Young Drug Gaming