Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VALORANT’ın yeni ajanı “Killjoy” olabilir

VALORANT’ın yeni ajanı “Killjoy” olabilir

Riot Games’in FPS oyunu VALORANT, 12. ajanını çıkarmaya hazırlanıyor. Oyunu sezonlara, sezonları da bölümlere bölen Riot Games, geçtiğimiz dönemlerde her bölümde yeni bir ajan çıkacağını açıklamıştı. Data madencilerine göre yeni ajanımızın ismi ise Killjoy.

VALORANT’ın data madencileri gerçekten iyi çalışıyor. Daha önce de Ascent haritasını ve oyuna yeni gelecek görünümleri erkenden topluluk ile paylaşmışlardı. Aslında iş madencilere kalmadan da Riot yeni ajanla ilgili birkaç ipucunu oyun içine yerleştirmiş durumda. Split haritasındaki mağazanın içerisine baktığınızda yeni bir ajanın siyaha bürünmüş bir karton figürünü görüyorsunuz.

Ignition sezonunun ilk bölümü 2 Ağustos’ta bitecek ve ikinci bölüme 4 Ağustos'ta geçilecek. Bu tarihte Killjoy’un da oyuncularla buluşması bekleniyor. Dediğimiz gibi henüz resmi bir açıklama yok. Dolayısı ile karakterin yetenekleri hakkında da bilgi yok. Fakat ortaya çıkan ses kayıtlarında yeni ajanımızın taretler ve robotlarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.