Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Twitch Prime aylık TFT ödülleri duyuruldu

Twitch Prime aylık TFT ödülleri duyuruldu

Yeni ay, Twitch Prime sahibi League of Legends severler için yeni ödüller demek. Bugünden itibaren Prime kullanıcıları, kalıcı efsanevi League of Legends kostümü ve TFT efsanevi yumurtası hediye ediyor. Bu hediyeler deneme sürecinde olan kullanıcılar için bile geçerli.

Yaklaşık iki gün sonra bitecek olan bu teklif, Riot Games ve Amazon işbirliğinin üçüncü ve son ayı olacak. Bu hediyelere sahip olmak için yapmanız gerekenler: Öncelikle Amazon sayfasından Prime üyeliği oluşturmak. Sonrasında Twitch hesabınıza giriş yapıp, “Bağlantılar” bölmesinden hesabınızı bağlamak. Bu işlemlerden sonra Twitch platformunda Prime kullancısısınız.

Sıra geldi ödüllerinizi toplamaya, Twitch ana sayfasında taç işaretli bildirim kutucuğu var. Oraya tıklayıp açılan pencerede birçok değişik ödülün yanında o ay verilen yukarıda bahsettiğimiz ödülleri alabilirsiniz. Hediyeleri League of Legends hesabınızda görmek için yine “Bağlantılar” sekmesinden hesabınızı Riot Games ile ilişkilendirmelisiniz. Tüm bu işlemler sonrasında hediyeleriniz oyun içindeki Ganimet bölümünde sizleri bekliyor olacak.