Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tüm espor maçlarının sonuçları, anında Flank Esports’ta!

Tüm espor maçlarının sonuçları, anında Flank Esports’ta!

Flank Esports mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden oynanan bütün League of Legends, Dota 2, Overwatch, CS:GO maçlarının saatlerine, sonuçlarına ve detaylı istatistiklerine Fikstür menüsünden ulaşabilirsin!

Fikstürde yer alan maç sonuçlarını canlı olarak öğrenmenin yanında maçlar için yapacağın doğru tahminler sana 'Fantezi Puanı' olarak geri dönecek! 

Peki nedir bu 'Fantezi Puanı'?

Fikstürde listelenen her maç için tahminde bulunabilirsin! Eğer doğru cevap verirsen bu senin hanene artı 20 Fantezi Puanı olarak yansıyacak. Kazanacağın Fantezi Puan'larıyla ise, Fantezi Takımı'na yeni oyuncu transfer edebilir, takımını güçlendirip rakiplerinle kıyasıya mücadele edebileceksin!

Ayrıca çok yakında Fantezi Puanları ile Flank Mağaza'dan indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

Durma, daha çok tahmin yap, daha çok indirim kazan!

League of Legends'a özel tahminler!

Dünya genelinde oynanan tüm LoL maçları için 5 farklı alt başlıkta tahmin yapabiliyoruz! 
Maçı kim kazanır?
İlk kanı kim döker?
İlk kuleyi kim alır?
İlk inhibitörü kim yıkar?
Maç 35 dakikanın altında mı biter üstünde mi?

Bu hafta sonu VFŞL'de normal sezon sona erecek ve play-off yarışı başlayacak. Play-off potasında ise büyük bir çekişme var. fastPay Wildcats, Beşiktaş Esports, Galakticos ve Team Aurora'dan bir tanesi bu yarışın dışında kalacak.  Bu hafta sonu kritik iki maç oynanacak; Beşiktaş Esports – fastPay Wildcats ve Team Aurora – Galakticos

Hafta sonu oynanacak bu iki önemli mücadele play-off'ların kilidini açacak.

Galipleri, ilk kanı, ilk kuleyi, ilk inhibitörü alan takımları ya da mücadelelerin 35 dakikanın üstünde veya altında biteceğini tahmin etmekte kendine güveniyor musun? O zaman seni Flank Esports internet sitesi ve mobil uygulamasına bekliyoruz.

Üye ol ve espor bilgini tahmin yaparak sergile!