Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tolerant, Galatasaray Espor’dan ayrıldı!

Tolerant, Galatasaray Espor’dan ayrıldı!

Sezona büyük umutlarla girip beklentilerin altında kalan Galatasaray Espor'un deteği Tolerant, yönetim ile karşılıklı anlaşarak takımdan ayrıldığını duyurdu.

2020 Kış Mevsimi'nde aldığı ceza sebebiyle Vadi'de boy gösteremeyen Galatasaray Espor, Ragner, Roulette, Köfte, Padden ve Tolerant'tan oluşan beşlisini korumuştu. Kağıt üstünde Yaz Mevsimi'nin en güçlü kadrolarından biri olarak gözüken GS, takım oyunu ve iletişim kousunda büyük sıkıntılar yaşadı ve başarısız sonuçlar aldı. Geçtiğimiz günlerde Roulette'in sözleşmesi dondurulmuş ve Appen transfer edilmişti. Bu değişiklik de çözüm olmadı ve Galatasaray'da bir ayrılık daha gerçekleşti. Yetenekli destek Tolerant, takımla yollarını ayırdığını duyurdu.

Royal Youth'ta şampiyonluk yaşadıktan sonra Galatasaray'a transfer olan destekten beklentiler büyüktü. Tolerant özelinde değil, GS takım olarak bu beklentilerin altında kaldı. Dün Twitter hesabından bir yazı yayımlayan Tolerant, takım ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu. Yayımladığı yazıda neyin ters gittiğini ve sorunları anlattı. Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Tolerant gelecek hakkında düşüneceğini belirtti. Galatasaray'ın destek pozisyonunda kime şans vereceği henüz belli değil.