Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri SuperMassive ile Bahçeşehir Üniversitesi arasındaki iş birliği sonlandı

SuperMassive ile Bahçeşehir Üniversitesi arasındaki iş birliği sonlandı

Ligimiz ekiplerinden SuperMassive Esports ile Bahçeşehir Üniversitesi arasındaki iş birliği anlaşması sona erdi. Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan organizasyon, son üç yıldır süren partnerlikten dolayı üniversiteye teşekkürlerini sundu.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin SUP ile gerçekleştirdiği iş birliğinin ülkemizde ilk olduğunu belirtmek gerekiyor. İki ismin bir araya gelmesi ile ligimizdeki diğer takımlar da üniversiteler ile isim sponsorluğu anlaşması gerçekleştirmişti. Öte yandan SUP ile BAU arasındaki anlaşmanın sadece isim sponsorluğu olmadığından da bahsetmek gerekiyor.

Organizasyona dahil olan isimlerin belirli aralıklarla BAU’da seminer/ders vermesi, öğrencilerin espor ekosistemine daha yakından dokunmasına da sebep olmuştu. BAU Esports’un oluşturulmasında da ön ayak olan SUP’un da bu partnerlikten fazlasıyla faydalandığını söylemek mümkün.

Sosyal medya üzerinden bir açıklama daha yapan SuperMassive’in yeni logosunu kısa bir süre sonra açıklaması bekleniyor. Hatırlayacağınız üzere iş birliğinden dolayı yine SUP logosunu değiştirmiş ve logosuna “Bahçeşehir” ifadesini eklemişti.