Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Royal Youth’un Play-In aşamasındaki rakipleri ve gelen ilk yorumlar

Royal Youth’un Play-In aşamasındaki rakipleri ve gelen ilk yorumlar

TBF Şampiyonu Royal Youth'un Play-in grubu 23 Eylül'de yapılan kura ile belli oldu. 

LCK 3.'sü Dawmon Gaming ve CBLOL şampiyonu Flamengo Esports ile eşleşen temsilcimiz, kimilerine göre en zor kimilerine göre ise Dawmon ile eşleşerek iyi bir kura çekti. 

İşte temsilcimiz Royal Youth’un Play-in programı:

3 Ekim 2019

  • DAMWON Gaming
  • Flamengo eSports

5 Ekim 2019

  • DAMWON Gaming
  • Flamengo eSports

 

Esporun tanınan yüzlerinin kura hakkındaki yorumları ise şu şekilde:

Naru: Bu grupta 2. olup bir üst turda HKA ile eşleşip WORLDS'e gidiyoruz.

Hetzenauer: Kötü kura değil. Birden en güçlü takımı çekip üçten en zayıf ikiliden birini aldık. Damwon grubu domine etsin, biz Flamengo'ya maç vermeyelim ve üst turda HKA grubundan birinci geleni çekelim. Yolumuz açık olsun.Ayrıca kesinlikle ölüm grubu falan çekmedik. Bu gruba MEGA gelse ölüm grubu olurdu ama üçüncü torbadan zayıf takım geldi, üstelik bir üst turda Damwon'dan kaçmış olduk. Ben memnunum.

Halpern: İlk aşaması için çekilebilecek en zor kurayı çektik, 2. çıkıp dualarla daha kolay bir rakip seçmeye kaldı şansımız

UBERQ: Az dan az

Armut: Olabilcek en zor grup bize geldi ama damwonla aynı gruba düsmek kötü değil onlara karsı bo5 oynamıcaz sansımız var gl arkadaslar xd

Xihultas: Şu bizim takım sayfasının altına yazılanları görünce artık TCL olarak global anlamda daha birbirimize sarılmamız gerektiğini düşünüyorum.Bu maçlar Royal Youth vs DWM yada Flamingo değil.Bu maçlar Türkiye/TCL VS Kore ve Brazilya 1 post paylaştık brezilyalılar bastı postu. İşin komik tarafı bu tweet'den sonra DM den portekizce küfürler yağdı.Bunlar dahada güçlendiriyor bizi haberleri yok.

2019 TBF şampiyonu temsilcimiz Royal Youth'un Worlds ön eleme rakipleri belli oldu. Bizde sizler için biraz analiz, biraz komik bir video hazırladık. Bu yolda Royal Youth'a başarılar diliyoruz!