Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rogue, LEC 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu açıkladı

Rogue, LEC 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu açıkladı

LEC ekiplerinden Rogue sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla yeni sezon kadrosunu duyurdu. Buna göre ekibin 2020 Bahar Mevsimi’ndeki kadrosu şu şekilde:

Üst koridor: Finn

Orman: Inspired

Orta koridor: Larssen

Alt Koridor: Hans Sama

Destek: Vander

Rogue’un LEC’e katıldığından bu yana büyük bir başarı elde edemediğinden bahsetmek gerekiyor. Genç oyunculara yönelen ve geçtiğimiz mevsimin sonlarına doğru ritmini bulan takım, üst sıralardaki ekipleri zorlamayı başarmış mevsimi beşinci sırada tamamlamıştı. Takım ne yazık ki mevsim finallerinde Schalke 04’e yenildi ve Worlds hayalini gerçekleştiremedi.

Rogue’un yeni sezon kadrosuna baktığımızda bir veteran ve dört gneç oyuncu görüyoruz. Vander’in tecrübesi özellikle Yaz Mevsimi’nde takımın başarılı olmasındaki en büyük nedendi. Öte yandan takım nişancı rolüne Misfits’ten Hans Sama’yı transfer etti.

Misfits’in kuruluşundan bu yana takımda yer alan yetenekli nişancı, geçtiğimiz mevsimin büyük bir kısmını yedek olarak geçirmişti. Yeteneği ve oyun sezgisi üst seviyede olan Hans Sama’nın Vander ile nasıl bir ikili oluşturacağı merakla bekleniyor.