Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rift Rivals öncesi 100T’de kadro değişikliği

Rift Rivals öncesi 100T’de kadro değişikliği

5-7 Temmuzda Lod Angeles’ta çarpışacak olan NA vs. EU öncesi NA temsilcilerinden 100 Thieves kadrosunu 2 akademi oyuncusunu as kadroya çekerek kilitledi. Bilindik üzere NA’in franchise sistemine geçmesi ile NA CS reform edilerek yerini akademi ligine bırakmış ve NA LCS ekiplerine birer akademi takımı kurma hakkı tanınmıştı.

Gigabyte Marines performansı ile herkesin dikkatini toplayan Levi, All-Star 2017’de Travis’in yaptığı röportajda GAM’dan ayrılıp NA LCS’te mücadele etmek istediğini duyurmuş, kariyeri için İngilizce öğrenmek isteyen oyuncunun bu şekilde İngilizcesini geliştirmek istediğini öğrenmiştik.

Şu an 100T akademi takımında mücadele eden Brandini ve Levi, Ssumday ve Meteos’un bench edilmesi ile 100T’nin RR kadrosunda kendilerine şans verildi. Yabancı oyuncu hakkının 2 olduğu ligde 3 yabancı ile sahneye çıkamayan 100T, Ssumday’i geri çekerek yerine Brandini’yi getirdi.

Gözlerin özellikle Levi’da olacağı karşılaşmalarda Brandini’nin geçmişinde Echo Fox ve TSM Academy gibi takımlar yer alıyor.