Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Only35, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Only35, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Dusty forması giyen destek Only35, takımın Nordic Championship 2020 Bahar Mevsimi'ne yarı finalde veda etmesinin ardından kontratının sona erdiğini ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

2019 sezonunda 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats formaları giydikten sonra yerli takımlarla sözleşme imzalamayan Only35, yurt dışına transfer olma kararı aldı. Nordic Championship ekiplerinden Dusty ile anlaşan oyuncunun yeni durağı İskandinavya oldu. Burada takımıyla play-off'lara kaldı ancak yarı final'de Vipers Inc'e kaybetti ve final oynama şansını yitirdi. Bunun üstüne takımla olan sözleşmesinin bittiğini duyuran Only35, gelecek teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı.

Geçtiğimi sezon iki mevsimde iki Akademi Ligi kazanan Only35, Dusty'ye gitmeden önce Türkiye'de kendini kanıtladı diyebiliriz. Hem Fenerbahçe hem de fastPay Wildcats kadrolarında farklı isimlerle oynayarak ciddi tecrübe kazandı. Bu da oyunun bir hayli geliştirdi. 

Dusty, normal sezonu 3. sırada tamamladı. Play-off'ların ilk turunda Vipers Inc karşısına çıkan ekip, seriden 2-0 mağlup ayrıldı ve EU Masters şansını kaybetti. Formata göre Nordic Championship'te play-off'ları ilk iki sırada tamamlayan takımlar EU Masters'a katılabiliyor. Şampiyon takım direkt olarak gruplara kalırken finalde kaybeden ekip ise turnuvaya ön eleme oynayarak başlıyor. Yani Dusty, Vipers Inc'i mağlup edebilseydi Only35'i EU Masters'da izliyor olacaktık. Genç desteğin kariyerinin geri kalanına hangi takımla devam edeceğini merakla bekleniyor.