Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Meteos eski takımına geri döndü

Meteos eski takımına geri döndü

100 Thieves’ten olaylı bir şekilde ayrılan veteran ormancı William “Meteos” Hartman, resmi açıklamayla takıma geri döndü. Oyuncu, 100 Thieves’in as ormancısı olarak 2020 sezonunda forma giyecek.

Çok uzun bir süredir LCS’te mücadele edecek Meteos, orjinal Cloud9 takımının bel kemiğiydi. C9’ın başarısında büyük bir rol oynayan oyuncu, daha sonra Phoenix1, FlyQuest, OpTic ve 100 Thieves formaları giymişti.

100 Thieves ile final gördükten sonra takımdan gönderilen Meteos kendisinin haberi olmadan FlyQuest’e takas edilmişti. Bu karar League of Legends izleyicileri tarafından fazlasıyla eleştirildi. 100 Thieves ise bu hamleden sonra bir kez daha aynı başarıyı yakalayamadı.

Görünüşe göre Meteos ile Pr0lly arasındaki problemler bu takasa sebep oldu. Geçtiğimiz günlerde koç ile yollarını ayıran 100T, yeni sezon için ormancı tercihini Meteos’tan yana kullandı.

100 Thieves’in kadrosunda kimlerin olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Fakat takımın Ssumday ve Bang’den kolay kolay vazgeçmeyeceğini söylemek mümkün.