Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri League of Legends Oynarken Dinlenecek Şarkılar

League of Legends Oynarken Dinlenecek Şarkılar

League of Legends oynadığımız kimi zaman üzülüyoruz, kimi zaman seviniyoruz ya da sinirleniyoruz. Bizleri farklı hislere iten bu oyunu oynarken arkada rahatlatıcı, modumuzu yükselten ya da daha da hırslandıran şarkılar dinlemek çoğu zaman iyi geliyor. Flank Esports olarak sizler için derlediğimiz bu çalma listeleri modunuza ve zevkinize göre iyi hissettirecek, belki de performansınızı arttıracak nitelikte. Gelin, bu listelere yakından bakalım!

PK Listesi

Bu listede bizi hırslandıracak, tabir yerindeyse gaza getirecek parçalar bulunuyor. Old School yani eskiyi seven rap dinleyicilerinin yakından tanıdığı ve hala takip ettiği sanatçıların yer aldığı listeyi dinlerken "PK Movie" çekmenize olanak sağlayacak hareketler yapmanızı garanti ediyoruz. PK Listesi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Video Oyunundan Uyarlanan Filmler ve Diziler

Video oyunları film ve müzik sektörüne de büyük katkı sağlamış yapımlar. İlgi çeken geniş oyuncu havuzu, film ve müzik sanatçılarına "müzik ruhun gıdasıdır" dedirterek baş yapıt diyebileceğimiz işler çıkmasına olanak sağlamış. Birçok duyguyu barındıran listemiz, League of Legends oynarken içinde bulunduğumuz birçok hisse derman ve aynı zamanda tercüman olabilir. Oyunseverlerin seveceği, dinlerken eski anılarını canlandıracak Video Oyunundan Uyarlanan Filmler ve Diziler Listesi'ni buradan dinleyebilirsiniz.

Retro Oyun Müzikleri

İşten, okuldan ya da herhangi bir aktiviteden yorgun dönüp League of Legends'a sarıldığımız o geceler… Yarım açık ve kan çanağı olmuş gözler, zayıf el göz koordinasyonu, eski zamanları hatırlayıp iç çektiğimiz o geceler. Bizlere eskiyi hatırlatıp rahatlatacak, alt koridorda Caitlyn alıp 30. dakikaya kadar minyon biçerken ruhumuzu dinlendirecek eski oyun müzikleri listemizde huzur bulmayı garanti veriyoruz. Parçaları dinlerken kendi kendine "oduncu" diyerek minyon biçip, "yaparım" diyerek takım arkadaşlarının sözünü dinleyerek pozitif bir iletişim kurmak isteyenleri buraya alalım.

Thaldrin'in Hecarim Oynarken Dinlediği Şarkılar

"At'ın geldiği" turnuva IWCI 2015. Thaldrin'in mükkemmel pozisyonlanmış ışınlanmaları, harika ulti'leri ve Hecarim ile E'ye basıp dört nala koştuğu o turnuva. Bu listeyi dinlemeden önce özellikle Hecarim, Kled, Nunu ya da Garen gibi rakibin üstüne gözümüz kapalı koşabileceğimiz, koşarken arkada açıp gaza geleceğimiz  şampiyonları seçmenizi öneriyoruz. Müzik tarihinin en çok gaza getiren listesi burada.

Corona Savar

Corona dönemi hepimizin canını sıktı. Evde oturduğumuz bugünlerde eğlenmenin en etkili yollarından biri kesinlikle oyun oynamak. League of Legends oynarken modumuzu yükseltecek, tatildeymişiz havası yaratacak ve bu sıkıntılı dönemleri unutturacak sabaha kadar dans listemiz burada.

Photo Credit: Riot Games