Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri League of Legends Cadılar Bayramı kostümlerini tanıttı

League of Legends Cadılar Bayramı kostümlerini tanıttı

Cadılar Bayramı etkinliği Sihirdar Vadisi'ne geldi!

Bunu kutlamak için Riot Games, oyuncuların League of Legends'da kullanabileceği üç yeni ürkütücü kostümü huzurlarınıza sundu.

Cadılar Bayramı'na sadece birkaç hafta uzakta olduğumuz şu günlerde Riot Games, oyuna yeni bir soluk ve renk getirmek adına yeni kostümlerle karşımıza çıkıyor. Cadılar Bayramı kapsamında toplam dört yeni kostüm geliyor ancak bu yıl ürkütücü olması için sadece üç şampiyon seçildi.

 

Cadı'nın Kazanı Blitzcrank

 

Blitzcrank, Cadılar Bayramı için bir Cadı Kazanına kabına dönüştürüldü. Harita etrafında dolaşırken düşmanları yakalamak için ürkütücü kaynayan kazanın içinde göze sahip.

 

Kont Kassadin

 

Görüntüden anlaşılmasa da Kassadin bu yıl Cadılar Bayramı için vampir haline getirildi. Bu kostüm mor hiçlik enerjisi ile çok iyi bir şekilde görünüyor ve geri dönüş animasyonunda tabutuna yarasalarla beraber atladığını görüyoruz.

 

Cadı MissFortune

 

Miss Fortune, bu yıl iki Cadılar Bayramı kostümüyle harika bir kostüm kazanıyor. Silahları şimdi mumdan ve korsan şapkası yerine cadı şapkasına sahip. Diğer cadı kostümlerinin yanında Miss Fortune ultimate yeteneği daha iyi bir görünüşe sahip.

 

Prestij Cadı Miss Fortune

Miss Fortune'nun cadı kostümü prestij versiyonu orijinaline benziyor ancak beyaz ve altın renginde. Kesinlikle prestijli kostüm koleksiyoncularının ve açık renk düzenini tercih eden oyuncuların tercih edeceği bir kostm olacak.