Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kirei MVP oldu ama bu hafta yedekte

Kirei MVP oldu ama bu hafta yedekte

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde sergilediği performanla göz dolduran başarılı oyuncu Thomas “Kirei” Yuen, bu hafta yerini Nubar “Maxlore” Sarafian’a bıraktı.

Geçen hafta ilk kez Misfits Gaming forması giyen Kirei, Excel karşısında sergilediği muhteşem performans ile maçın en değerli oyuncusu seçilmişti. Origen’e karşı oynadıkları ikinci karşılaşmada da Hollandalı oyuncu iyi bir oyun sergilese de Misfits Gaming bu maçtan mağlubiyet ile ayrılmaktan kurtulamadı.

Bu hafta Kirei yerine Maxlore’u ormancı rolünde tercih eden Misfits Gaming’in SK Gaming ve FC Shalke 04 Esports karşısındaki performansı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

LEC’te bu hafta kadrosunda değişikliğe giden bir diğer takım ise Excel Esports oldu. Mevsim’e oldukça kötü bir başlangıç yapan ekibin 4 maçın sonucunda henüz galibiyeti bulunmuyor. Team Vitality ile birlikte ligin son sırasında yer alan ekip bu hafta alt koridor ikilisinde değişikliğe gitti. Petter “Hjarnan” Freyschuss ve Raymond “kaSing” Tsang ikilisi yerine akademi oyuncuları Jesper “Jeskla” Klarin ve Patryk “Mystiques” Piórkowski’e kadroda yer veren Excel Esports kötü gidişata dur demek istiyor.