Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kirei dereceli sistemden hiç memnun değil

Kirei dereceli sistemden hiç memnun değil

VFŞL Kış Mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor’un ormancısı Kirei, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile dereceli sistemle ilgili sitemini dile getirdi.

Avrupa Batı sunucusunun Şampiyonluk aşamasında 1. sırada yer alan Kirei, hem kendi takımına hem de karşısına denk seviyede oyuncular gelmediği için Riot Games’i sert bir şekilde eleştirdi. 

 

Can’t believe i would ever say this but i actually miss the 20-30 min que time and play vs humans, i get 1-2 min que and there are only donkeys in my team and enemy,  Im legit trying to snipe chall players but i get matched with and against d1-master players. Rito pls 🙁

— Thomas (@KireiLoL) 25 Nisan 2019

 

 

 

 

Bundan önce Şampiyonluk aşamasında oynayan oyuncuların, dereceli bir maç oynayabilmek için 20 ila 30 dakika arasında beklemesi gerekiyordu. Ancak bu uzun bekleyişin ardından oyuncular, tamamen Şampiyonluk aşamasında yer alan diğer oyuncularla beraber maç yapabiliyordu.

 

Sadece üst derecelerde değil Altın ve Platinum derecelerinde de benzer problemler yaşayan birçok oyuncu bulunuyor. Bakalım Riot Games konuyla ilgili ilerleyen günlerde nasıl bir strateji izleyecek?