Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri GBM yeni tekliflere açığım dedi

GBM yeni tekliflere açığım dedi

GBM, takımdan ayrıldığını ve gelecek sezon için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Koreli orta koridor oyuncusu Lee “GBM” Chang-seok, kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendisini kanıtlamak için bir şans istediğini ve takımı yönetme konusunda büyük bir yeteneğe sahip olduğunu belirtti.

 

Hello everyone
I'm currently Free Agent now
I played for @RoyalYouthGG last season
open to offers and any tryout
I want to have a chance to prove myself
I have a great talent for leading the team

Open to DM and Email
E-mail : [email protected]
RT's Thank you so much!

— GBM (@GBM_lol) April 22, 2019

 

 

 

 

Koreli oyuncu, bu mevsim Royal Youth ile normal sezonu üçüncü sırada bitirdi ve Play-off’lara katılmaya hak kazandı. Çeyrek finalde Dark Passage ile karşılaşan RYL, rakibini 3-0 ile geçmeyi başarmıştı. Ancak yarı finalde Bahçeşehir SuperMassive ile karşılaşan sarı-siyahlılar muhteşem bir geri dönüşe imza atmalarına rağmen son maçta rakibine karşı üstünlük kuramadı ve turnuvadan elendi. GBM ise bu seri boyunca ortaya koyduğu performans ile eleştirilere maruz kalmıştı.

Ülkemizde ilk olarak Bahçeşehir SuperMassive formasını terleten GBM, burada büyük başarılara imza atmıştı ve ligin en iyi orta koridorlarından biri olarak anılmaya başlanmıştı. SUP’un en önemli oyuncularından olan GBM, bu sezonun başında Royal Youth ile anlaşmıştı.

GBM’in bir sonraki durağı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda. Kore’ye dönmesine pek ihtimal verilmeyen oyuncu, bakalım Türkiye’de mi kalacak yoksa başka bir ülkeye mi gidecek? İlerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.