Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri GBM, KaKAO ve Snowflower, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

GBM, KaKAO ve Snowflower, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Sezona akademi kadrosuyla başlayan Papara SuperMassive, koç GBM, ormancı KaKAO ve destek Snowflower'ı transfer ettiğini duyurdu.

İlk hafta ceza alan Bolulu'nun oynamayacağı biliniyordu ancak Armut ve Zeitnot hakkında net bir bilgi yoktu. VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nin ilk iki haftasında as oyuncularıyla mücadele etmeyen Papara SuperMassive, 2 galibiyet 2 mağlubiyet aldı. İki Koreli transfer etmesi beklnen SUP'tan resmi açıklama bugün geldi. Ormancı KaKAO, destek Snowflower ve koç GBM takıma katıldı.

KaKAO daha önce Dark Passage forması giymişti. Takım o dönemlerde iyi bir performans sergileyemedi ve Koreli ormancı ülkesine dönerek CK'de mücadele etti. GBM ise 2019 sezonunun sona ermesiyle profesyonel oyunculuk kariyerini noktalamış, LCK temsilcisi Griffin'in koç ekibine katıldı. Son olarak Snowflower ise SUP'tan ayrıldıktan sonra KT Rolster'da boy göstermişti.

Bu isimler taraftarları bir hayli heyecanlandırdı. Özellikle Snowflower'ın gelişi büyük yankı uyandırdı. Bakalım SUP gelecek haftalarda neler yapacak?