Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Flank Fantezi Ligi’nde takımına kimi transfer etmelisin?

Flank Fantezi Ligi’nde takımına kimi transfer etmelisin?

Flank Fantezi Ligi'nde kimi transfer etmen gerektiğini mi düşünüyorsun? Bu haftanın kritik maçı ve oyuncusunu senin için inceledik!

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nde ilk hafta geride kaldı ve birçok isimden sürpriz performanslar izledik. Önümüzdeki haftanın en kritik ve ilgi çekecek maçlarından birinin 1907 Fenerbahçe Espor ve Beşiktaş Esports arasında oynanacağı su götürmez bir gerçek. Haftanın başlamasına az bir süre kaldı ve Flank Fantezi Ligi'nde sizlere kazandırmasını beklediğimiz bir isim var. Gelin, ikinci haftanın en önemli karşılaşmalarından birini analiz edip, Flank Fantezi Ligi'nde transfer etmeniz gereken ismi ön plana çıkaralım!

Beşiktaş Esports

İlk hafta beklentilerin çok üstünde bir performans sergileyen Beşiktaş Esports, iki galibiyet alarak mevsime iyi bir başlangıç yaptı. Elramir ve stillnumb’ın gelişen oyunları takımın bu başlangıcında önemli paya sahipti. Ligin başlamasıyla mevsim öncesi bir hayli eleştirilen Novachrono’yu da izlemiş olduk. Avusturyalı üst koridor sağlam performanslar sergileyerek takım savaşlarında farkını konuşturdu. Efias transferiyle alt koridorda da gözle görülür bir performans artışı olduğunu söylemek mümkün.

1907 Fenerbahçe Espor

Son 1.5 yılda baskın üst koridor oyuncularıyla başarıya ulaşan 1907 Fenerbahçe Espor, bu mevsim daha farklı bir rota çizdi. LEC’den transfer edilen Sacre gayet iyi ve şampiyon havuzu geniş bir oyuncu fakat ilk haftada Ruin ya da HiRit gibi bir baskı yaratamadı. Fenerbahçe geçtiğimiz mevsim de Blue’nun üstüne kurulu taktikler göstermişti fakat fastPay Wildcats’e karşı beklenen galibiyet gelmedi. Mojito’nun mevsim kötü bir başlangıç yapıp ikinci maçta muazzam bir performans sergilemesi de takımın böyle bir başlangıç yapmasında etkili oldu. İlerleyen haftalarda bireysel hatalar ve takım uyumu gibi hatalar çözüldükçe çok daha tehlikeli bir 1907 Fenerbahçe Espor izleyeceğimize eminiz.

Flank Fantezi Ligi'nde takımına kimi transfer etmelisin?

Elramir’in geçtiğimiz mevsim Team Aurora’da ne kadar önemli bir parça olduğunu görmüştük. Genç ormancı ilk iki maçta yakaladığı 8.5 KDA oranıyla ön plana çıktı. Bunun yanında takımın aldığı skorlara %64.4’lük katkı sağlayarak galibiyetlerde önemli rol oynadı. Elramir’in oyunu ne kadar iyi yönettiğini paylaşılan oyun içi konuşmalardan da görüyoruz. Ormancının bu yeteneği takımına fayda sağlarken kendi oyununu da pozitif yönde etkiliyor. Gelecek hafta Flank Fantezi Ligi takımında Elramir’e sahip olan oyuncuların avantajlı olacağını söylemek mümkün. 1907 Fenerbahçe Espor mücadelesinde Mojito’ya karşı sergileyeceği performansı merakla bekliyoruz.