Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri FIFA 20’de Öne Çıkan Gelişmeler

FIFA 20’de Öne Çıkan Gelişmeler

FIFA 2020, PS4, Xbox One ve PC platformları için sabırsızlıkla bekleniyor. Oyun için beklenen çıkış tarihi ise her zamanki ile aynı. Son çıkan iki FIFA oyunu 29 Eylül 2017 ve 28 Eylül 2018'de piyasaya sürülmüştü ve FIFA 2020'nin de 27 Eylül 2019 Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

Oyun Akışı

Yeni Bire Bir Dinamik, Gelişmiş Alan Savunması ve Doğal Oyuncu Hareketi ile kullanıcı tarafından kontrol edilen oyuna daha fazla önem vererek, sahada daha fazla zaman, alan ve pozisyon anlayışı sağlar.

Dinamik Bire Birler

Dünyanın en iyi liglerindeki oyun temposu baz alınarak geliştirilen oyun akışı ve kullanıcı tarafından kontrol edilen karar verici anlara vurgu yapan, birebirde fırsattan daha fazlasını sunan, gerçek yaşam için daha gerçekçi bir oyun hızı sunuyor.

Alan Savunması

Alan savunması için kullanıcı tarafından kontrol edilen oynatıcıyı daha iyi tamamlayacak bir ortam yaratır. Alan savunması, kullanıcı savunmasını ödüllendiren ve geliştiren akıllı savunma desteği sunacaktır.

Doğal Oyuncu Hareketi

Konumlandırma ve hareketlerin yenilikleriyle her zamankinden daha doğal bir şekilde hareket eder ve sahadaki tüm oyuncular için gerçekçi futbol hareketi yaratır.

Yeni Top Fiziği

Yeni top fiziği sayesinde, FIFA 20'deki oynanışı yeni bir gerçekçilik seviyesine yükseltir , daha gerçekçi mücadele etkileşimleri ve fiziğe dayalı davranış sunar.

Futbol Bilinçli Hareket

Elden geçirilmiş hareket sistemi, daha fazla gerçekçilikle oynanan daha gerçekçi top dönüşleri ve zıplamalar ile daha gerçekçi bir futbol deneyimi yaratır.

FIFA serisinin hayranlarının bekledikleri özelliklerden birisi ise Alex Hunter'ın kariyerini takip altına alan hikaye modunun geliştirilmesi, dinamik hava sistemleri, kariyer moduna biraz daha derinlik getirecek değişiklikler, daha eski serilerde olan kendi takımını kurabilme özelliği de bulunuyor.