Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Astralis Group FIFA takımını duyurdu

Astralis Group FIFA takımını duyurdu

RFRSH Entertainment’tan ayrılan ve yeni kurulan Astralis Group, yeni markası Future FC’yi duyurdu. Future FC’nin odağında yalnızca FIFA olacak. 

Lansmanının duyurulmasının ardınan Future FC ilk oyuncusunu açıkladı. Mesut Özil’in M10 takımından ayrılan Fatih Üstün, 1 Ekim’de marka ile sözleşme imzalayacak.

Astralis Group CEO'su ve kurucu ortağı Nikolaj Nyholm lansmanla ilgili olarak: “Astralis, hem iş dünyasında hem de marka olarak başlı başına harika bir hikaye yazıyor. League of Legends’daki organizasyonumuz Origen ile birlikte bir sonraki adımımızı atarken her zaman yere sağlam basıyoruz. Amacımız takımlarımızla beraber daha çok insana ulaşmak ve FIFA bu noktada oldukça doğru bir platform. Geldiğimiz noktada üç tane üst düzey takımımız bulunuyor ve uzun vadede genç yeteneklerientegre ederek üst düzey oyuncu ve markaların geliştirilmesine yardımcı olacağız. Astralis Grubu ile beraber uluslararası düzeyde esporu geliştirebileceğimiz ve önderlik edebileceğimiz bir platform kurduk."

Astralis Group, RFRSH Entertainment’ın takımlarını dağıtmasının ardından kuruldu. Danimarkalı CS:GO takımı Astralis ve LEC takımlarından Origen bu ayrılmanın ardından Astralis Group çatısı altında birleşti.