Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Futbolist’ten transfer atağı

Futbolist’ten transfer atağı

Takımın başarılı oyuncularından Emre “Riv9” Kayır ile yollarını ayıran Futbolist’te boşalan koltukların kimlerle doldurulacağı merak konusu olmuştu. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla adeta transfer bombardımanı yapan Futbolist, kadrosuna 5 yeni oyuncu kattı.

Riv9’un ayrılmasıyla beraber kadrosunda İsmail Can “isopowerr” Yerinde ve sanchezzzinho kalan Futbolist, yeni isimleri birbiri ardına duyurdu. Son transfer haberleriyle beraber kadrodaki oyuncu sayısını 7’e çıkartan Futbolist, öncelikle takımın bel kemiği oyuncularından isopower ile sözleşme uzatıldığını duyurdu. Hem Türkiye’de hem uluslararası arenada sayısız başarıya imza atan isopower, FIFA 19 sıralamasında şu an 32. sırada bulunuyor.

1.isopowerr

 

2. Agitpower

Kadroya katılan oyunculardan ilki Agit “Agitpower” Katılmış oldu. Agitpower, FIFA’nın düzenlediği turnuvalara katılmış en genç Türk oyuncu olma ünvanını elinde bulunduruyor. 

 

3. Ar7Ege

Takıma katılan bir diğer oyuncu ise Ege “Ar7Ege” Arseven oldu. YouTube ve Twitch üzerinden yaptığı yayınlar ile tanınan Ar7Ege, FIFA 19’da gösterdiği performans ile Futbolist’in dikkatini çekmeyi başardı. İlk defa profesyonel bir takımda yer alacak Efe, aynı zamanda takımın yayıncısı olarak da görev alacak.

 

4. Buzzer406

Yapılan bir diğer transfer ise İngiliz oyuncu Buzzer406 oldu. Avrupa’nın en gelecek vaat eden oyuncularından biri olarak gösterilen Buzzer406’ın performansı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

 

5. Thanos

Takıma katılan son iki isim ise Hindistan ve Asya şampiyonu Hintli oyuncu Saksham “Saksham” Rattan ve Türk oyuncu Thanos oldu.

 

6. Saksham

 

Son transfer haberleriyle beraber oyuncusu sayısını 7’e çıkartan Futbolist’in gelecekti performansı bakalım nasıl olacak?