Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Valbuena’nın geriye dönüş kartı FIFA 20’ye geldi

Valbuena’nın geriye dönüş kartı FIFA 20’ye geldi

Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe’de de oynayan Fransız orta saha oyuncusu Valbuena’nın Geriye Dönüş kartı, FIFA 20’ye eklendi.

Yunanistan liginde mücadele eden Olympiacos CFP’nin formasını giyen Mathieu Valbuena’nın 87’lik kartında en önemli özelliği 91’lik pası. 1.65 metre boyu olan Valbuena’nın bu yüzden fiziksel özellikleri kötü, fizeksel olarak tek iyi özelliği ise 93’lük staminası. Bu sayede oyuncu, maçın sonuna kadar yorulmadan oynayabiliyor.

Bir orta saha oyuncusu için iyi şut istatistiklerine sahip olan oyuncunun sıyrıldığı alan ise pasları. 91’lik pas istatistiği ile nokta atışı pas atan Valbuena, arkadaşlarına 12’den pas atmak için eğitilmiş. Kartın bir diğer eksik yanı ise 3 zayıf ayağı, bu kartı yaparken çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Fransız bir kadroya veya Yunanistan Ligi’nden kurulu bir kadroya sahip değilseniz Valbuena’dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Kartın ortalama maliyeti ise 50.000 coins olduğundan dolayı, Valbuena’nın  ikinci yarı oyuna sokmak için kadronuza katmak isteyebilirsiniz.