Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Headliners Team 1, FIFA’ya eklendi

Headliners Team 1, FIFA’ya eklendi

Headliners Team 1, 17 Ocak 2020 saat 21.00 ile birlikte FIFA 20'ye eklendi. Headliners Team 1 kartları, 24 Ocak tarihine kadar paketlerden çıkartılabilecek. 24 Ocak tarihinde ise oyuna Headliners Team 2 kartları oyuna eklenecek. Bu kartların en önemli özelliği ise  oyuncular, gerçek hayatta 4 maç üst üstte kazanırsa, Headliners kartı +1 alacak. Eğer kart IF alırsa, headliners kartı +2 alacak.

Headliners Team 1'de en dikkat çeken oyunculardan birisi olan Neymar JR, 94'lük kartı ile birlikte CAM bölgesinin en kuvvetli oyuncusu olmaya aday. Öte yandan Almanya'da Bayern Münih ile mükemmel işler yapan Lewandowski'nin 93'lük ST kartı da dikkat çekiyor. Bu kartın tek eksiği ise hızı.

Öte yandan Barselona'nın RB oyuncusu Semedo'da 86'lık kartı ile RB bölgesinin vazgeçilmezi olabilir. Birçok oyuncu, 94'lük hızı ve 83'lük defansa sahip olan bu kartı, Messi'yi linklemek için kullanabilir.

La Liga'nın en iyi defanslarından olan Varane'de 88'lik kartı ile La Liga defansların vazgeçilmezi olabilir. 88'lik defans ve 86'lık hızı sayesinde bu kart, çevik defans oyuncusu isteyenler için iyi bir tercih olabilir.