Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri FIFA FUTChampionsCup Singapur geride kaldı!

FIFA FUTChampionsCup Singapur geride kaldı!

FUTChampion Cup Singapur ayağı geride kaldı!

Temsilcilerimizden Mert AL çeyrek final oynama başarısı gösterirken, diğer temsilcimiz isopowerr ise son 16 turunda turnuvaya veda etti.

Turnuvanın ilk turunda karşı karşıya gelen temsilcilerimizin maçında gülen tarafa Mert Al oldu. Isopowerr ilk maçı kaybetmesine rağmen sırdaki maçlarını kazanarak güvenini tazeledi ve son 16 yolundaki tek engeli olan Cihan Yaşarlar’ın karşısına çıktı. Müthiş heyecana sahne olan karşılaşmayı kazanan temsilcimiz adını son 16 turuna yazdırmayı başardı!

İlk maçında isopwerr’I yenen Mert Al ise turnuvadaki yüksek performansını sürdürdü ve rakiplerine ortalama 4 gol atarak son 16 turuna rahat bir şekilde adını yazdırdı.

Turnuva başlarken 27. Ve 82. Sırada bulunan temsilcilerimiz için atlayacakları her tur çok önemliydi. Turnuva sistemine göre dağıtılan Global Seri puanları ve para ödülü hem diğer turnuvaların kapısını açacaktı hem de maddi bir kazanç elde edeceklerdi.

Son 16 turunda rakibi pinna97’ye mağlup olan isopowerr malesef yolculuğunu noktaladı. Ancak Mert AL rakibi FCC Fiddle’I yenmeyi başararak çeyrek finale yükselmeye hak kazandı. Mert’in çeyrek finaldeki rakibi Mesut Özil’İn takımının oyuncusu Ustun oldu.

Çeyrek finalde rakibine toplamda 5-4 kaybeden Mert AL turnuvayı noktalamış oldu.

Turnuvayı son dönemin en formda ismi olan F2Tekkz kazanmayı başardı.

Gelecek turnuvalar için büyük tecrübe çok önemli puanlarını ceplerine koyan oyuncularımızı tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz!