Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri FIFA 21’nin kapağında hangi yıldızlar yer alacak?

FIFA 21’nin kapağında hangi yıldızlar yer alacak?

Popüler oyun serilerinden olan FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21'in kapağında yer alacak olası yıldızlar ortaya çıkmış olabilir. EA Sports'un popüler oyun serisi olan FIFA’nın yeni oyunu için hazırlanan video hatırlatıcısının kaynak kodlarında dört futbolcu ve takım referanslarının yer aldığı görseller paylaşıldı.

PES mi FIFA mı sorularının sorulmasına neden olan bu tutkulu alana eklenecek yeni FIFA oyunu FIFA 21'in çıkmasına kısa bir süre kalmışken, stüdyosu EA Sports da oyunun hayranlarına oyunla ilgili daha fazla detay göstermeye hazırlanıyor. Bunun için EA Sports FIFA’nın resmi YouTube kanalı 23 Temmuz'da gösterilecek FIFA 21 fragmanı için bir video hatırlatıcısı oluşturdu.

Bu hatırlatıcıda ise sıkı hayranlar tarafından keşfedilen detaylar bulunuyor. Fragman sırasında hangi yıldızların kapakta yer alacağını önceden ortaya çıkartmış olabilirler. Fragmanın kaynak kodlarına inen bazı hayranlar, dört farklı takımı ve çeşitli oyuncuları işaret eden referanslara rastlıyor ve bunlar sırasıyla PSG'nin Fransız yıldızı Mbappe, Trent Alexander-Arnold, Joao Felix ve Erling Haaland'ı referans alınıyor. Bakalım bu isimler gerçekten de kapakta yer alacak mı?