Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dele Alli, Headliners oyuncu sbc’si olarak FIFA 20’ye eklendi

Dele Alli, Headliners oyuncu sbc’si olarak FIFA 20’ye eklendi

Tottenham'ın yıldız oyuncularından Dele Alli dün itibariyle FIFA 20'ye geldi. Oyuncular kadro kurma görevlerini yaparak oyuncuyu kadrolarına dahil edebilir.

Headliners temasıyla birlikte oyuna Alli'nin 87'lik Headliners kartı eklendi. Oyuncu transfer edilemeyecek ve sadece KKG'den alınabilecek. Kartı almak için 2 adet kadroyu vermeniz gerekiyor. Alli'yi yapmak isteyen oyuncular ortalama 121.000 coins harcamak zorunda. Eğer satılamaz oyuncularınız varsa, bu kartı daha ucuza da kadronuza katabilirsiniz.

Karta baktığımız zaman, 3 zayıf ayağa sahip olması ve statslarının çok iyi olmamasından dolayı tavsiye edilecek oyuncular listesinde bulunmuyor. 77 hız ve 85 şuta sahip olan Alli'nin bitirme özelliği 86. Cam olarak oynatılan oyuncu için bu istatistik biraz düşük, orta saha oyuncusu olduğu için bu özellik göz ardı edilebilir ancak orta saha oyuncularının önemli istatistiklerinden olan uzun şut özelliği de Alli'de 83. Bu 2 özelliğin zayıf olmasından dolayı kartı oyun içinde çok fazla görmeyeceğimizi düşünüyorum.  Karta shadow veya engine basılarak kartın gücü arttırılabilir ve bu sayede oyun içinde oynanabilecek bir seviyeye gelebilir. Eğer İngiltere liginden kurulu bir kadroya sahipseniz, Kevin De Bruyne Cam bölgesi için daha uygun olacaktır.