Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Steam Yaz İndirimleri Başladı!!

 

Steam, her mevsim geçişlerinde ve belirli dönemlerde kullanıcılarına inanılmaz indirim fırsatları sunuyor. Ama bu indirimler arasında tabi ki en dikkat çekeni Yaz indirimleri. Bu yıl yapılan Yaz indirimlerinde yine birbirinden güzel oyunlar çok uygun fiyatlara kullanıcılara sunuldu. Peki bu kadar çok seçenek arasından hangisini alacağınızı bilmiyor musunuz?

 

Rust;   57 > 14

Hayatta kalma temalı oyunların en başarılısı. Çıktığı ilk günden itibaren dönem dönem oynadığım oyun, bana her seferinde farklı sürprizler sundu. Son geldiği noktada ise gerçekten fiyatının hakkını veriyor.

Friday the 13th: The Game;   32>6.40

8 kişi arasından seçilen rastgele bir katil ve ondan kaçmaya çalışan 7 oyuncu. Amacınız bir bütün olup tek katilin kanlı ellerinden kaçmak. Ne kadar kolay bir şekilde anlatılsa da işlerin çığırından çıkacağına emin olabilirsiniz.

Rocket League;   31>15

Arabalarla futbol oynama. Ama bu arabalar uçabiliyor.

Euro Truck Simulator 2;   39>10

Dünyanın en iyi simülasyon oyunu diyebiliriz. Şehirler arası yollar uzundur..

Garry’s Mod;   18>4.5

İçerisinde her şeyin bir modunun bulunduğu oyun. Aklınıza gelebilecek her türlü oyun modunu yapmışlar. Arkadaşlarınızla sinema bile izleyebiliyorsunuz.

Arma lll;   75>25

Dünyanın en iyi askeri simülasyon oyunu. Kesinlikle herkesin alıp oynaması gerekiyor.

Mount & Blade: Warband;    29>7.5

Efsanelerin efsanesi oyun diyebiliriz. Zaten herkesin çok yakından tanıdığı bu oyun bu fiyattan kaçmaz. M&B  Banner Lord’a hazırlık.

The Witcher 3;       60>18

2016 yılında dünyanın en iyi oyunu seçilen Witcher 3, bu fiyata kesinlikle ve kesinlikle alınmalı.

Party Panic;     26>9

4 arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz en güzel oyun diyebiliriz. Youtube hesabımızda bu oyunu oynadığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Metro Redux Bundle;     62>11

Metro serisinin can damarı niteliğindeki bundle’ı. Sadece bu bundle’ı alıp bu evrene rahatça girebilirsiniz.

Frostpunk;       50>25

Seçimlerinizle ve aldığınız kararlarla insanları soğuktan kurtarabilir ya da öldürebilirsiniz. Acıklı ama çok güzel bir oyun.

Cities: Skylines;     50>12

Istanbul Teknik Üniversitesi – Şehir ve Bölge Planlama Bölümü oyunu diyebiliriz. Amacınız yaşanabilir ve sıkıntısız bir şehir yaratmak. Ama işler o kadar kolay olmuyor.