Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri SK Gaming, LEC 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

SK Gaming, LEC 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

LEC temsilcilerinden SK Gaming, Yaz Mevsimi'nde mücadele edeceği kadroyu bir videoyla duyurdu.

Bahar Mevsimi, SK Gaming için beklenenin bir hayli altında bitti. Trick transferiyle birlikte play-off'lara girmek için önemli bir adım atan ekip bunu başaramadı ve normal sezonu 9. sırada tamamladı. Yaz Mevsimi öncesi üst koridor Sacre ile yolları ayıran ekibin nasıl bir kadro kuracağı bilinmiyordu. Sacre, SK'den ayrıldıktan sonra VFŞL ekibi 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaştı. SK Gaming bugün yayımladığı videoda yeni sezon kadrosunu duyurdu. Kadro: Jenax, Trick, Zazee, Crownshot, LIMIT.

Geçtiğimiz mevsim orta koridorda izlediğimiz Jenax, tekli derecelide de bir hayli başarılı bir isim. Orta koridordan üst koridora geçen oyuncu daha önce Aatrox, Irelia gibi şampiyonları oynamasıyla biliniyordu. Yeni kadroda Koreli ormancı Trick yerini kaybetmedi. Takımın en büyük silahlarından biri olan Trick iyi gününde LEC'de dominant performanslar sergileyebilecek bir oyuncu. Zazee ise son olarak BIG forması giymişti.

Alt koridor ikilisini bozmayan ekip Crownshot ve LIMIT'in performansından memnun gibi. Gelecek mevsim SK Gaming'in koçluk görevini ise eski oyuncu Jesiz üstlenecek.

Photo Credit: Riot Games