Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Neos, 1907 Fenerbahçe Espor ile yeniden anlaştı!

Neos, 1907 Fenerbahçe Espor ile yeniden anlaştı!

Sezon içinde 1907 Fenerbahçe Espor'dan ayrılan nişancı Neos, takım ile yeniden anlaştı.

2020 sezonuna nişancı pozisyonunda Neos ve Luger ile başlama kararı alan 1907 Fenerbahçe Espor, Luger'i as kadroda tercih etti. Birkaç haftanın ardından kadroda değişikliğie giden ekip Neos'u as takıma yükseltti ve ardındna HolyPhoenix'i transfer ederek Neos ile yolları ayırdı. Sezonun sona ermesiyle yeni bir duyuru yayımlayan ekip, Luger ile yolların ayrıldığını ve Neos ile yeniden anlaşıldığını açıkladı.

Yayıncı Eatoos'un kardeşi olan Neos, esporculuk kariyerindeki ilk ciddi fırsatı Beşiktaş Esports ile yakaladı. Akademi takımında forma giydikten sonra Galakticos'a transfer oldu ve birkaç hafta VFŞL'de forma giydi. 2020 sezonunun başında ise 1907 Fenerbahçe Espor'a transfer oldu ve ilk haftalar Akademi Ligi'nde forma giydi. Luger ile beklenen verimi alamayan FB, VFŞL'de birkaç maça Neos ile çıktı.

Sezon ortasında Neos ile yolların ayrıldığı duyurulmuştu. Dün yapılan açıklmaya göre ise genç nişancı kadroya geri döndü. Fenerbahçe, Akademi Ligi'nde play-off'lara kalamamış ve erken havlu atmıştı. VFŞL'de ise finale çıkan ekip önümüzdeki günlerde fastPay Wildcats ile KMF'de karşılaşacak.

Flank Fantezi Ligi'nde KMF tahmininizi yaparak 400 RP kazanacak isimler arasında yer alabilirsiniz!