Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Oyun Lisansı
₺29,00

Steam CD Key olarak aninda teslim edilir.
SISTEM GEREKSINIMLERI
Islemci:
Dual core CPU 2.4 GHz veya üstü
Bellek:
2GB RAM
Ekran karti:
GeForce 7600 GT-class veya üstü
Disk alani:
4 GB kullanilabilir alan
Isletim sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Simülasyon sevenlerin bayilarak oynadigi Euro Truck Simulator 2, oyunu satin alanlari pisman etmiyor. Çiktigi günden beri grafik kalitesi ve gerçekçiligiyle kendinden bahsettiriyor.

Oyundan biraz bahsetmek gerekirse, adindan da anlayaciginiz gibi bir tir simulatörü. Oyunda bir tir soförü oluyorsunuz ve ilk basta bir sirkette çalismaya basliyorsunuz. Yeterli paraya sahip olduktan sonra kendi tirinizi aliyorsunuz. Yük tasima anlasmalari yaptiktan sonra, aldiginiz yükü birakmaniz gereken yere götürüyorsunuz. Oyun o kadar gerçekçi ki yol kenarinda bulunan uyku bölümlerinde belirli süreler arasinda molalar vermeniz gerekiyor. En önemli noktalardan birisi de iyi bir soför olmak. Eger yükünüzü verilen zamanda götürmezseniz anlastiginiz paradan daha az aliyorsunuz ya da herhangi bir kaza yaptiginiz zaman eger yük hasar aldiysa yine kazanciniz daha az oluyor.

Sadece soför olmanin disinda yine para biriktirerek ya da oyundaki bankadan kredi çekerek kendi tir filonuzu kurabiliyorsunuz. Aylik maasla çalistiracaginiz isçiler satin aldiginiz tirlari kullaniyor ve size para kazandiriyor. Ayrica oyundaki zaman kavrami oldukça gerçekçi. Yollarda sizlere sanki gerçekten tir kullaniyor gibi hissettiriyor. Tirinizla bütün Avrupa’yi geziyorsunuz. Oyun sadece bunlarla da kisitli degil; oyun içi satin almalarla da haritayi genisletebiliyorsunuz.

Oyunun multiplayer modu da oldukça gelismis. Sizin gibi tir soförleriyle de yolda giderken karsilasabiliyorsunuz. Bu tür grafikler de oyunun gerçekçiligini oldukça arttiriyor. Yollarda maceraya atilmak için Euro Truck Simulator 2’yi hemen satin alin.