Euro Truck Simulator 2

PC
₺34,99

Steam CD Key olarak anında teslim edilir.
SISTEM GEREKSINIMLERI
Islemci:
Dual core CPU 2.4 GHz veya üstü
Bellek:
2GB RAM
Ekran kartı:
GeForce 7600 GT-class veya üstü
Disk alani:
4 GB kullanilabilir alan
İşletim sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Simülasyon sevenlerin bayılarak oynadığı Euro Truck Simulator 2, oyunu satın alanları pişman etmiyor. Çıktığı günden beri grafik kalitesi ve gerçekçiliğiyle kendinden bahsettiriyor.

Tır Simülasyon oyunu denince hepimizin aklına ilk gelen oyundur Euro Truck. Yayıncılığının ve yapımcılığının bir Çek firması olan SCS Software tarafından yapıldığı ve çıktığı ilk günden bu yana simüslasyon oyunları arasında göze en çarpan, en bilindik oyun olan Euro Truck, ikinci serisiyle birlikte, bizlere yepyeni yollar, çekiciler ve maceralar sunmakta.
Oyunun Pc platformu, günümüz Avrupa’sı temel alınarak 19 Ekim 2012 tarihinde sevenlerine sunuldu. Ayrıca Türkiye dağıtımcılığını Aral Game’in yaptığı oyun, resmi dili Türkçe olarak ülkemizde yayınlandı. İlk olarak dikkatimizi grafikler çekiyor olsa da oyunun oynanış dinamiklerinde büyük değişimler yapılmış ve sürüş deneyimi çok daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirilmişti.
Oyunumuzun ikinci serisinde eklenen 14 ülke ve 60’tan fazla şehir ile birlikte haritamız artık çok daha büyük, çok daha eğlenceli. Öyle ki, gittiğimiz şehirlerdeki büyük, tarihi yapıları dahi rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca oyunumuza eklenen yeni çekici modelleri de gerçekten görülmeye değer. Fotoğraf çekme özelliği de geliştirilen oyunda, eskiye nazaran çok daha iyi ve etkileyici fotoğraflar çekebiliyoruz.
Şoförlükten, büyük bir lojistik şirketinin patronluğuna uzanan etkileyici bir yol!
Oyunumuza ilk olarak bize ait olmayan standart bir çekici ile sıradan bir tır şoförü olarak başlıyoruz. Tüm yollar bizim olsa da başlangıçtaki görevlerimizde kısa mesafelerdeki işlere gidip geliyor, bunların sonucunda kazandığımız paralarla ve deneyim puanlarıyla şoförümüzün oyun içinde bulunan özelliklerini geliştirebiliyoruz.
Ne kadar deneyim puanı, o kadar kazanç!
Bir başkasının şirketinde, sıradan bir tır şoförlüğü yaparken her teslimat sonrası biraz daha gelişiyor ve para kazanıyoruz. Yeterli bir seviyeye geldikten sonra oyun içinde bulunan mail kutumuza bankadan bir kredi maili geliyor. Bizlere 250.000 Euro’ya kadar kredi verebileceklerini söylüyorlar ve biz de artık kendi işimizi kurmamız gerektiğini düşünüp, krediye onay veriyoruz. Bu krediyle birlikte başlangıçta ufak da olsa kendimize bir garaj satın alıyoruz. Ve bu sefer kendi adımıza, daha çok para getirisi olan işler yapmaya başlıyoruz. Oyun içinde sağlam adımlarla ilerleyişimiz devam ettikçe, garajımızı büyütebiliyor, yeni ve daha güçlü çekiciler satın alabiliyor ya da var olan çekicimizi kendi istediğimiz şekilde modifiye edebilip, güçlendirebiliyoruz.
Elbette ki koca şirkette tek çalışan biz değiliz!
Garajımızı büyüttükçe ya da farklı şehirlerde yeni garajlar satın aldıkça bir şirket sahibi olarak yanımıza, bizim adımıza çalışacak olan şoförler alıyoruz. Peki, bu çalışanları nereden buluyoruz derseniz eğer, tabii ki de oyun içinde gittiğimiz şehirlerde keşfettiğimiz İşçi Bulma Kurumları’ndan buluyoruz. Bizim adımıza çalışacak olan bu şoförler de ilk baştan deneyim puanları çok düşük kişiler oluyor, fakat oyun içinde ilerledikçe onlar da gelişip, bizlere daha çok para kazandırabiliyorlar.
Her anıyla, her detayıyla bizlere mükemmel bir sürüş keyfi yaşatan Euro Truck 2 sizlerle.
Yolunuz her daim açık olsun.