Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Madness tekliflere açık olduğunu duyurdu

Madness tekliflere açık olduğunu duyurdu

Ligimizde en son Galatasaray Espor forması giyen, Türkiye’nin en iyi nişancılarından biri olarak gösterilen Gökhan ”Madness” Uçar tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Geçtiğimiz mevsim Galatasaray’ın yarı final gören kadrosunda Husky Rider ile birlikte nişancı rolunü üstlenen Madness fena olmayan bir sezon geçirmişti. Madness Galatasaray Espor’un normal sürede oynadığı 17 maçın 14’ünde sarı kırmızılı formayı terletirken çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’ye karşı, yarı finalde ise Bahçeşehir SuperMassive’e karşı oynanan serilerde forma giyme şansı bulamamıştı. Ligin normal süresinde 3 maç art arda Husky Rider’ın forma giymesinin ardından IW – GS maçında formayı yeniden giyen oyuncu maç sonu röportajında yaptığı eleştirel açıklamalarıyla tarafatarın aklında takımla oyuncu arasında bir problem olup olmadığına dair soru işaretleri uyandırmıştı. Konumuza dönecek olursak tecrübeli oyuncunun kariyeri boyunca oynadığı takımlar ve elde ettiği başarılar şöyle:
 -2015 Yükselme Ligi Şampiyonu – CREW
 -2016 Yükselme Ligi Şampiyonu – ÇİLEKLER
 -2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Final – CREW
 -2017 Rift Rivals Şampiyonluğu Rusya – CREW
 -2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Yarı Final – CREW
 -2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Yarı Final – CREW
 -2018 Rift Rivals Şampiyonluğu Vietnam – CREW
 -2019 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Yarı Final – Galatasaray Espor
 -2019 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Yarı Final – Galatasaray Espor

Oynadığı takımlar ve başarılarından da anlaşılabileceği üzere iyi bir kariyere sahip olan 23 yaşındaki oyuncu tekliflere açık olduğunu şu Tweet ile duyurdu:

 

Flank Esports ekibi olarak Madness’a gideceği takımda ve kariyerinde başarılar dileriz!