Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Golden Guardians, play-off’lara ilk turda veda etti!

Golden Guardians, play-off’lara ilk turda veda etti!

Closer'ın formasını giydiği LCS ekibi Golden Guardians, play-off ilk turunda FlyQuest'e 3-0 mağlup olarak MSI'a gitme şansını yitirdi.

1. Maç

Mücadele sakin başladı. PowerOfEvil ve Santorin üst koridora baskın yaparak ilk kanı almayı başardı. İki takım da savaşlarda bir hayli temkinli davrandı. Ejder savaşında objektif FlyQuest'e gitti ancak GG pozisyondan 2 skor çıkardı. Closer'ın takımı kötü savaşlar başlattı. PoweroOfEvil harika bir Leblanc performansı sergiledi. Fly hem ejderleri hem de Baron'u aldı ve kuşatmaları sürdürdü. Son savaşı da kazanan ekip seride ilk maçı 42 dakikada tamamladı. 

2. Maç

IgNar Blitzcrank oynadı. Santorin erken bir baskın yaparak ilk kanı Wildturtle'a kazandırdı. Erken oyunda FBI'ın üstüne oynayan FlyQuest bu stratejisini başarıyla devam ettirdi ve Okyanusyalı nişancıyı oyundan düşürdü. IgNar harita genelinde etkili oldu ve harika oyunlar yaparak rakipleri takımına servis etti. Bu sayede öne geçen Fly aradaki farkı yavaş yavaş açtı. POE'nin ellerindeki Kassadin de bir hayli güçlendi. Altın farkı 12000'in üzerine çıktı ve FlyQuest rakip Nexus'u yıkarak seride durumu 2-0'a getirdi.

3. Maç

Golden Guardians minyonlar çıkmadan karşı ormana baskına gitti ve ilk kanı FBI aldı. Ejder savaşında 2 skor alan PowerOfEvil güçlendi. IgNar'ın bir kez daha farkını ortaya koymasıyla 20 dakikada 6000 altın fark yakalandı. Closer seri genelinde çok iyi Çarp atamadı. Belirli bir dakikadan sonra rahat oynayan FlyQuest mücadeleyi dakikada tamamladı ve serinin sonunu getirdi.

Photo Credit: FlyQuest