Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galakticos yeni sezon için ilk transferini gerçekleştirdi

Galakticos yeni sezon için ilk transferini gerçekleştirdi

VFŞL ekiplerinden Galakticos, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak orta koridor oyuncusu xKenzuke’yi tekrar takıma dahil ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde genç yeteneklerle tecrübeli oyuncuları bir araya getirerek Vadi’ye inen Galakticos ne yazık ki beklenilen performansı sergileyemedi. Ruvelius ve Trix gibi deneyimli oyuncuların yanında xKenzuke ve NilleNalley gibi genç isimlerden faydalanmaya çalışan takım Yaz Mevsimi’nde sadece beş galibiyet aldı ve Dark Passage ile ligin son sırasını paylaştı.

Genç orta koridordan memnun gözüken Galakticos, xKenzuke’yle yola devam etme kararı aldı. Tekli dereceli sıralamasında kendisini kanıtlayan fakat bu yeteneğini henüz profesyonel sahneye dökmeye başaramayan oyuncu Almanya doğumlu olmasına rağmen ligimizde Türk oyuncu statüsünde yer alıyor.

xKenzuke potansiyelli bir oyuncu olmasına rağmen Galakticos’un bu potansiyeli ortaya çıkarabilecek bir lidere ihtiyacı var gibi gözüküyor. Bu rol için geçtiğimiz mevsim Trix transfer edilse de ne yazık ki verim alınamadı. Yaz Mevsimi’nde en çok Corki ile oynayan xKenzuke, en yüksek KDA’sını Karma ile elde etmişti. Galakticos’un yeni sezon için nasıl bir kadro hazırlayacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.