Haberler Zula Rekabet Turnuvası 3.Sezon şampiyonu VerliereNicht
Zula Rekabet Turnuvası 3.Sezon şampiyonu VerliereNicht

Zula Rekabet Turnuvası 3.Sezon şampiyonu VerliereNicht

Onur Cigerli Onur Cigerli 11-04-2019

30.000 TL’lik ödül havuzu ve Zula Süper Lig bileti için iki aya yakın bir süredir 512 takımın kıyasıya mücadele ettiği Zula Rekabet Turnuvası'nda 3. Sezon tamamlandı.

Zula Rekabet Turnuvası 3. Sezon Şampiyonu VerliereNicht

7 Nisan’da oynanan 3.Sezon Rekabet Turnuvası Finalleri’nin ardından Zula Süper Lig’e için bileti kazanan takım VerliereNicht oldu.

Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen Zula Rekabet Turnuvası finallerinde 4 takımın kıyasıya mücadelesine tanık olduk. Her takımın birbiriyle bir kez karşılaştığı finallerde, WANDERLUST’Sangal ile SAKARYA’Infinity~ESC’nin tüm averajlarının eşit olması üzerine oynanan uzatma maçında galibiyete ulaşan WANDERLUST`Sangal ligi üçüncü sırada bitirmeyi başardı. 

Oynanan 6 maçın ardından VerliereNicht ve OzonGameCenter 7 puan toplamayı başarırken, VerliereNicht ikili averajda üstün gelerek Zula Süper Lig’e direkt olarak çıkmaya hak kazandı. Zula arenasının tecrübeli ekiplerinden OzonGameCenter ise Zula Süper Lig’i sekizinci sırada bitiren takım ile play-out karşılaşması oynayarak Zula Süper Lig hayallerine ulaşmaya çalışacak.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null?si=RD8ohNtTR6OZDO6iaFjM5Q

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum