Haberler Zula Kurulum ve Sistem Gereksinimleri
Zula Kurulum ve Sistem Gereksinimleri

Zula Kurulum ve Sistem Gereksinimleri

Onur Cigerli Onur Cigerli 21-03-2019


2015’de InGame Group’un bünyesindeki MadByte tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan MMOFPS (Massively Multiplayer Online First Person Shooter) türündeki Zula oyunu nasıl indirilir ve kurulumla ilgili bilmeniz gerekenleri bu yazımızda sizler için derledik.

Öncelikle bu oyunu oynayabilmeniz için 15 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Silah ve şiddet unsuru içeren öğeler içerdiğinden dolayı her ne kadar 15 yaşından küçük arkadaşlarımızın hoşuna gitmeyecek olsa da böyle bir yaş sınırı bulunuyor.

Zula’yı yeni indirecekseniz ve “Acaba bilgisayarım oyunu kaldırır mı?” gibi sorularınız var ise şimdi size aşağıda Zula sistem gereksinimleri ile ilgili tüm detayları listeliyorum.

 

Zula her şeyden önce düşük sistem gereksinimleri ile yüksek çözünürlükte oynayabileceğiniz bir oyundur. Zaten bu özelliğinden dolayı Zula, birçok oyun sever tarafından tercih edilmektedir.

 

Zula Sistem Gereksinimleri

 

Minimum

·      İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

·      CPU: Pentium 4.2.4 GHz / Anthlon XP 2500+

·      Ram: 2GB

·      Ekran Kartı: Graphics Intel HD

·      Sabit Disk: 1 GB

 

Önerilen

·      İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

·      CPU: Pentium 4.3.0 GHz / Anthlon XP 3000+

·      Ram: En az 4 GB

·      Ekran Kartı: Graphics Intel HD 4000

·      Sabit Disk: En az 2 GB

 

Eğer yukarıda belirtilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız var ise keyifli bir şekilde Zula oynamanızın önünde hiçbir engel kalmamış demektir.

 

Peki Zula nasıl indirilir?

Zula oynamak ve bu maceraya atılmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk adım “Zula indir” butonuna tıklayarak kurulum yöneticisini indirmek. Daha sonra yönergeleri takip ederek oyunu indirmeye devam edebilirsiniz.

 

Bu aşamada oyunun bu zamana kadarki tüm güncellemeleri otomatik olarak inmeye başlayacaktır. Güncellemeler bittikten sonra karşınıza kurulum penceresi çıkacak.

Zula Kurulum

Zula Kurulum penceresinde, “Kur” a basarak kurulum aşamasına geçebilirsiniz. Zula, kolay ve kullanıcı dostu paneli sayesinde hiç uğraştırmadan hızlı bir şekilde kurulacaktır. Artık geriye sadece masaüstüne gelen olan Zula ikonuna tıklamak kaldı.

Zula’ya nasıl kayıt olurum?

Zula’yı bilgisayarınıza kurduktan sonra daha önce muhtemelen bir Zula hesabınız bulunmadığı için bir Zula hesabı oluşturmanız gerekecek. Bu aşamada karşınıza bir “Kayıt ol” ekranı gelecektir. Daha sonra “Hesabımı Oluştur” sekmesine basarak sırasıyla kullanıcı adı, e-posta ve şifre belirlemeniz gerekecek.

Dipnot: Şifre bilgilerinizi girerken “Şifrenizi Tekrar Giriniz” kısmına şifrenizi tekrar yazmayı unutmayın, gözden kaçabiliyor. 

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra “Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kurallarını okudum ve kabul ediyorum” butonunu işaretlemeniz gerekiyor.

Son olarak artık bir klasik olan “Ben robot değilim” butonuna tıklayarak hesap oluşturma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Artık Zula’nın tadını çıkartabilirsin!

 

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum