'woxic', mousesports'a transfer oldu!

'woxic', mousesports'a transfer oldu!

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Mousesports, CS:GO takım kadrosuna en son HellRaisers takımında yer alan 20 yaşındaki başarılı kesin nişancı Özgür “woxic” Eker’i dâhil etti. Son dönemde, transferi gerçekleşen üçüncü oyuncu olarak kadrodaki eksiği tamamladı.

Bir süre önce woxic transferi hakkında konuşulmaya başlanmış ancak transfer süreci net bir sonuca bağlanmamıştı. Transfer sürecinin olumlu sonuçlandığı haberini hem mousesports hem de woxic takipçileri ile sosyal medya üzerinden paylaştı. Ayrıca woxic ile ilgilendikleri dönemde David ‘frozen’ Cernansky ve Finn ‘karrigan’ Andersen ile de ilgilenen takım, kadrosuna aynı dönemde üç oyuncu dâhil etmiş oldu.

Türkiye’nin temsilcisi olan woxic, gerçekleşen transfer hakkında şu cümleleri kurdu:

“Bu sefer bait yok, resmi olarak HellRaisers’dan Mousesports takımına transferim gerçekleşti, önceden açıklanması gereken haber bazı nedenlerden dolayı geç açıklansa dahi, desteklerinizi görmek ve heyecanınızı hissetmek benim için çok önemli ve duygusal bir andı. Sizleri seviyorum.”  Özgür “woxic” Eker

Transfer sürecinin ardından mousesports takımının kadrosu şu şekilde netleşti:

Robin “ropz” Kool

Chris “chrisJ” de Jong

Finn “karrigan” Andersen

Özgür “woxic” Eker

David “frozen” Cernansky

Mousesports yeni kadrosu ile 18 Mart tarihinde ECS Sezon 7 Europe turnuvasında yer alacak ve ardından ESL Pro League turnuvasında 12 Nisan tarihinde boy gösterecek. Yenilenen takım kadrosu ile ligde daha da yükselmeyi hedefleyen takımın motivasyonu da iletişim gücü de yüksek gibi görünüyor.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum