Winstrike'ın yeni koçu Johnta oldu!

Winstrike'ın yeni koçu Johnta oldu!

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Counter Strike Global Offensive sahnelerinin başarılı takımlarından Winstrike, Ivan “Johnta” Shevtsov’u takım kadrosuna koç olarak ekledi.

Ukraynalı olan Ivan “Johnta” Shevtsov, Counter Strike 1.6 dönemlerinde profesyonel oyunculuk kariyerine başlamış ve HellRaisers’ın da dâhil olduğu çeşitli takımlarda performans sergilemişti. 2015 yılına gelindiğinde kendisi yine profesyonel sahnelerdeydi, ancak artık oyuncu değil oyuncuların koçu pozisyonundaydı. Öyle ki oyunculuk kariyerinde iki kez transfer olduğu HellRaisers’ın koçluğunu da yaptı. Son olarak, Çinli CS: GO takımlarından TYLOO’nun takım koçu olarak görev alan Johnta, Nisan ayında takımdan ayrılmıştı ve o zamandan beri kendine yeni bir ev arıyordu.

Johnta, Winstrike takımından ayrılan Rus takım koçu Daniil “pipsoN” Mescheryakov yerine dâhil oldu. Yeni takım koçu Johnta ile ilgili, Winstrike’ın takım menajeri Adalyat Mamedov şu cümleleri kurdu:

“Johnta, mükemmel bir uzmanlığa sahip ve eminim ki çok kısa bir süre içinde takım olarak çok daha iyi sonuçlara ulaşacağız.”

Winstrike’ın takıma dâhil olan Johnta eşliğinde CIS Minor Bölge Elemeleri’ne hazırlanmak için iki haftadan daha az süresi bulunuyor. 15 takımın mücadele edeceği eleme aşamasını geçmesi durumunda Winstrike, StarLadder Major turnuvasına katılım hakkı kazanacak. Major ise 8 ile 10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Johnta’nın koçluğunda mücadele edecek olan kadro şu şekilde:

Vladyslav “bondik” Nechyporchuk

Georgi “WorldEdit” Yaskin

Kirill “Boombl4” Mikhailov

David “Nrb3r7” Danielyan

Aurimas “Kvik” Kvaksys


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum