Haberler Virtus.Pro, TOAO'yu yedeğe çekti!
Virtus.Pro, TOAO'yu yedeğe çekti!

Virtus.Pro, TOAO'yu yedeğe çekti!

Virus.Pro ne yapsa da kötü gidişatı tersine çeviremiyor. Takımın bugün yaptığı açıklama ile birlikte TOAO'yu yedeğe çektiğini duyurdu. Son haftalara birçok kez kadro değişikliği yapan ve bir türlü istediği başarıya ulaşamayan Polonya'lı CS organizasyonu bakalım bu sefer takıma kimi getirecek?

TOAO'nın ayrılmasından sonra takımın oyun içi liderliğini bir kez daha Snax üstlenecek. Çok yetenekli bir oyuncu olan Snax oyun içi liderliği görevinde ilk defa denendiğinde beklenilen verim alınamamıştı ve oyuncunun performansı düşmüştü. TOAO 2018 Aralık ayında takıma katılmıştı ve takımın efsane kadrosu dağıldıktan sonra Virtus.Pro ile oynamaya başlamıştı. Ama ne yazık ki takımın üst üste aldığı mağlubiyetler son bulmadı ve Virtus.Pro yolculuğu son buldu. Takımın 12-14 Nisan tarihlerinde oynayacağı Avrupa Minor için kiminle anlaşacağı merak konusu durumda.

Güncel Virtus.Pro kadrosu şu şekilde:

 Michal "MICHU" Müller
​​​​​​​ Michal "snatchie" Rudzki
​​​​​​​ Pawel "byali" Bielinski
​​​​​​​ Janusz "Snax" Pogorzelski
​​​​​
​​​​​​​ Jakub "kuben" Gurczynski (Koç)

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
https://flank.app.link/Flank
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.
➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/
➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/
➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/
➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum