Valorant’ın kapalı beta sürümü bir süre güncelleme almayacak!

Valorant’ın kapalı beta sürümü bir süre güncelleme almayacak!

Atalante Atalante 25-05-2020

Riot Games imzalı Valorant’ın yapımcısı Anna Donlon, oyunun kapalı beta sürümünün resmi olarak yayımlanana kadar yeni bir yama ya da güncelleme almayacağını Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile birlikte duyurmuş oldu.

Donlon yaptığı paylaşımla önceden oyuncuların fark ettikleri isabet kaydı gecikmeleri, kullanışsız kan ve kararsız FPS sorunları gibi oyun içi hataların düzeltildiği bilgisini verdi. Bu söz konusu düzeltmeler yapılmış olmasına rağmen oyunculara ulaşması zaman alacak zira oyunun resmi olarak tanıtılmasına kadar bu güncellemeler gelmeyecek.

 

We will not be patching again before launch (😢), since servers come down so soon. BUT, launch will contain fixes and improvements to many of the issues you've been reporting on, including hit registration feeling off, disabled blood & much more. Patch notes will be included! ❤️

— Anna Donlon (@RiotSuperCakes) May 22, 2020

 

Yani söz konusu düzeltmeler yapılmadığı için oyuncular bir süre daha söz konusu sorunları yaşamaya devam edecek gibi duruyor. Oyunun resmi tanıtım tarihi olan 2 Haziran'da yama notlarının tam listesi de paylaşılacak.

Çoğu ülkede oyuna 2 Haziran'da erişebilecek olsa da Hindistan, Orta Doğu, Vietnam ve diğer bölgeler biraz daha beklemek zorunda kalabilir.

Bildiğiniz gibi Valorant’ın kapalı beta sürümü 28 Mayıs'ta sona eriyor. Buna bağlı olarak iki hafta içinde oyunun gerçek sürümüne oyuncular ulaşmış olacak.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum