Turkey5 takımı ve kadrosu duyuruldu

Turkey5 takımı ve kadrosu duyuruldu

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Turkey5, bugün resmi Twitter hesabından Counter Strike Global Offensive takımını ve kadrosunu duyurdu.

Space Soldiers takımının yeniden yapılanma kararı almasının ardından, hem takımda hem de kadroda yapılan değişiklikler sona erdi. Tüm bu değişikliklerin ardından yepyeni bir takım ortaya çıktı: Turkey5.

Takımda yapılan köklü değişiklikler, takımın ismi ile başlıyor. Turkey5 ekibi olarak sahnelere çıkacak olan takım, henüz bir logoya sahip değil ve logo seçimini takımın takipçileri ile birlikte yapmak istediğini belirttiler. Kadroda, Space Soldiers’tan tanığımız Ahmet “paz” Karahoca, Engin “ngiN” Kor, ve Ömer “imoRR” Karataş yer alacak. Kadroda göreceğimiz yeni isimler ise Beyazıt “BeyAz” Körpe ile Eneshan “eneshan” Tez olacak. Space Soldiers’ın takım koçu Canpolat “hardstyle” Yıldıran takım konusunda katkı sağlayan ve koçluğu üstlenen isim oldu.

Turkey5 takımı ile ilgili yapılan açıklama şu şekildeydi:

“Biliyorsunuz yeniden yapılanma kararı aldık ve hep birlikte bu sürece sıfırdan başlıyoruz. Bu kararı biz aslında tek başımıza değil sizlerle birlikte verdik. Bizim başarma isteğimiz kısa sürede sizin büyük desteğinize dönüştü ve bu sinerji bizi hep birlikte daha da güçlendirecek ve biz buna yürekten inanıyoruz.

Öncelikle bilmenizi isteriz ki yeni bir yuva bulana kadar Turkey5 (TR5) ismiyle devam edeceğiz. Sizlerden gelen yoğun talepten dolayı ve sadece sizin için hep birlikte bu isme uygun bir logo seçeceğiz. Bununla ilgili size ilerleyen günlerde ayrı bir duyurumuz olacak.
 

Yeni kadromuzu duyurmaktan mutluluk duyarız:

Ahmet 'paz' Karahoca

Engin 'ngiN' Kor

Ömer 'imoRR' Karataş

Beyazıt 'beyAz' Körpe

Eneshan 'eneshan' Tez

Anıl 'FURIOUSSS' Bozdağan


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum