TFT Mart ayında mobile geliyor ve set değiştiriyor!

TFT Mart ayında mobile geliyor ve set değiştiriyor!

Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı 15-01-2020

Riot Games’in League of Legends’ın içinde ayrı bir mod olarak yayınladığı Teamfight Tactics, Mart ayında mobile geliyor. Oyun mobil çıkışla beraber Set 3’e geçecek.

 

Riot Games bir video paylaşarak TFT ile ilgili gelişmeleri açıklarken 2020’deki planlarını uygulamaya başlama zamanının geldiğini belirtti. İlk hamle olarak TFT’yi mobile getiren şirket, platformlar arası oyunun oynanabileceğini de açıklamıştı.

Riot ayrıca yaptığı açıklamada yeni sette hangi şampiyonların ve özelliklerin oyuna dahil edileceğini de duyurdu. Buna göre PROJECT ve Pulsefire kostüm hikayelerinden şampiyonları kesin bir şekilde göreceğiz. Ayrıca videoda gösterildiği üzere Uzay temasının da Set 3’te kullanılacağını göz önüne alırsak Set 1’den hatırladığımız Jinx’in geri dönüşüne de şahit olacağız demektir.

TFT’nin League of Legends kullanıcı sayısını %30 arttırdığı biliniyor. Oyunun mobil kullanıma uygunluğu ise uygulamanın çıkmasının ardından kullanıcı sayısını çok daha fazla arttıracağını söylemek mümkün. Yeni set ve mobil uygulamanın tam çıkış tarihi konusunda ise kesin bir bilgi bulunmuyor.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum