Swole Patrol kadrosu organizasyon arıyor!

Swole Patrol kadrosu organizasyon arıyor!

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

 

Takım kadrosu oynayacakları ESL Pro League aşaması ve gelecekteki turnuvalar için kendilerine yatırım yapmak isteyen takımı arıyor. 12 Nisan'da başlayacak olan maçlar öncesi isteklerini takımın yıldızı Jordan "Zellsis" Montemurro twitterdan paylaştığı tweetle duyurdu!

Zellsis, Cloud9'da denenmeden önce Swole Patrol takımıyla ESEA MDL S29'u kazanarak ESL PRO League bileti almıştı. Zellsis başarısız geçen Cloud9 macerası sonrası tekrar eski takımının yolunu tuttu. Aynı şekilde takımın kupayı kazanan kadrosunda bulunan ünlü oyuncu swag'da hala Swole Patrol kadrosuyla mücadele edecek.

Zellsis ve swag ile birlikte takımda oynayan diğer oyuncular dapr, dazzle ve Subroza olacak. dapr ve Infinite'ı daha önceden deneyen ve DreamHack Masters Dallas turnuvasında gösterdikleri performansı beğenen takım onlarla devam etme kararı almıştı. Subroza ise Şubat ayından beri takım arayışında olup eUnited ile WESG turnuvasında yer almıştı. Burada gösterdiği başarılı performans sonrası Swole Patrol ekibinin son üyesi oldu.

Takım arayan kadronun son hali şu şekilde:

 Jordan "Zellsis" Montemurro
 Braxton "swag" Pierce
 Michael "dapr" Gulino
 Gage "Infinite" Green
 Yassine "Subroza" Taoufik


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum