Sezon biletiyle atlamaya hazır mısın?

Sezon biletiyle atlamaya hazır mısın?

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Sezon 1’e atlamaya hazır mıyız?

 

Tüm Apex Legends severlerin merakla beklediği, bir battle royale oyununun olmazsa olmazı Sezon Bileti bu akşam çıkıyor. Fortnite ile başlayan sezon biletine diğer tüm oyunlar ayak uydurarak aynı şekilde 100 aşamadan oluşan ve görevlerle ilerlediğiniz bir sistemi başlatmışlardı. 950 Apex Coin’e satışa çıkan sezon biletinin fazladan bundle’ı da mevcut. Eğer 2800 Apex Coin verirseniz 25. aşamadan direk başlıyorusunuz.

 

Çıktığı günden beri Apex Legends oyuncuları yeni karakterler ve sezon bileti bekliyordu. Bu akşam 20:00 itibari ile yeni sezon bileti ve yeni karakter Octane erişilebilir olacak. Uzunca süredir beklenen bu iki özellikle Apex Legends tam bir battle royale oyunu olma konusunda ilk adımını atmış olacak. Octane ve yeni çıkacak şampiyon hakkında daha önceden yazdığımız yazıda detaylı olarak bahsetmiştik. Sızıntıların hepsi doğru çıktı ve karakter tam olarak bahsettiğimiz gibi yeteneklere sahip. Sezon boyunca 2 farklı daha karakter çıkartacak olan Apex Legends, belki bu konuda sürpriz yapabilir. Yapılan açıklamalar ve rakiplerde ki fazla karakter sayısından etkilenip oyuncularını şaşırtmayı planlıyor olabilirler. Ama bu ay içerisinde diğer karakterinde gelmesi bekleniyor.

 

Herhangi bir kur dengelemesi olmadığı için 10 euro gibi bir fiyata çıkacak olan sezon bileti, tahmin ettiğimiz gibi diğer oyunlardakilere göre biraz daha pahalı olacak.100’den fazla içerik barındıran sezon bileti muhtemelen düzenli oyuncular tarafından satın alınacak. Eğer satın almak istemiyorsanız da çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum