Haberler Secretlab, Batman'ın 80. yılına özel koltuklar üretti
Secretlab, Batman'ın 80. yılına özel koltuklar üretti

Secretlab, Batman'ın 80. yılına özel koltuklar üretti

Elif Evin Elif Evin 12-04-2019

Oyuncu sandalyeleri üreten Secretlab markası, DC Batman karakterinin 80. yılına özel, sınırlı sayıda koltuk üretimi yaptığını duyurdu. Warner Bros ile yaptığı iş birliğinin ürünü olan koltukların iki modeli bulunuyor: TITAN ve OMEGA.

‘Dark Knight’ koltuk serisi, hem TITAN hem de OMEGA modelleri ile direkt Secretlab’ın sitesi üzerinden satışa sunulacak. Üretilen her sandalyede Batman sembolü işlenmiş olacak.

Secretlab, League of Legends Championship Series (LCS), Mİd-Season Invitational, All Star Event ve Dünya Şampiyonası için Riot Games ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Son sponsorluklarından biri de OGN ile Super Arena’da battle royal rekabetleri için 100 adet oyuncu sandalyesi temin etme üzerine olmuştu. Sponsor olduğu takımlardan bahsetmek gerekirse Cloud9, Team Secret ve Tribe Gaming’i sıralayabiliriz. Koltukları kullanacak olan takımların arasında Çin organizasyonu olan Newbee de yer alıyor. Ayrıca eklemek gerekiyor ki, Secretlab şu anda sadece espor ve gaming yatırımları yapmakla kalmıyor, farklı sektörlere de yöneliyor. Geçtiğimiz ay, müzisyen deadmau5 ve profesyonel futbol oyuncusu Dele Alli ile yaptığı anlaşmalar buna örnek olarak verilebilir. 

Secretlab’ın kurucusu ve CEO’su Ian Alexander Ang özel tasarım koltuklar ile ilgili şunları söyledi:

“Süper kahramanlara özel ürettiğimiz sandalyelerde, en iyilerinden biri olan Batman’dan ilham aldık… Dark Knight’ın kendisinin bile kullanabileceği derecede yüksek kaliteli malzemeler kullandığımız, büyük hassasiyetle tasarladığımız ve oldukça göz kamaştırıcı bu koltuğu ürettik…”

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

2 yorum
Username
Onur Ciğerli

🔥

Username
Onur Ciğerli

Tarzzz