Haberler Saintt, Midnight Esports ile anlaşma imzaladı
Saintt, Midnight Esports ile anlaşma imzaladı

Saintt, Midnight Esports ile anlaşma imzaladı

Elif Evin Elif Evin 10-04-2019

Midnight Esports takımı, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla EUnited’ın koçu Brian “Saintt” Baroska ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı.

EUnited takımında koç pozisyonda yer alan Brian “Saintt” Baroska takımdan ayrıldıktan sonra, birçok profesyonel Call of Duty oyuncusu, Saintt'in çok iyi bir koç olduğuyla ilgili yorumlar yaptı. Bu oyunculardan en dikkat çekeni, geçen yıl Call of Duty:  WWII zamanında Saintt’in önemli katkısından bahseden, EUnited takımının kaptanı James “Clayster” Eubanks oldu.

Midnight Esports cephesinden bakıldığında ise bu transfer kadro için en ideal zamanda gerçekleşti. Midnight Esports organizasyonuyla genç yıldızlar takımının arasındaki tartışma sonrasında, Midnight Esports, 5 oyuncusundan 4’ü ile yollarını ayırarak yeni oyuncularla anlaşma imzaladı. Yeni kadro, yetenek konusunda kesinlikle geri planda kalmıyor ancak çoğu yeni takım gibi takım kimyasında ve stratejisinde eksiklik yaşıyordu. Zaman ilerledikçe bu sorunu da ortadan kaldıran takım, Pro League’de haftayı 2-2 sonuç ile kapattılar. Karar verme ve strateji uygulama konusunda başarılı bir koça ihtiyaç duyan takım, Saintt’in takımdan ayrılışını fırsata çevirdi ve anlaşma imzaladı. Midnight Esports takımı, artık şampiyonluk için gerekli her şeye sahip ve oyuncuları da başarı potansiyeli yüksek olarak tasvir edilebilir.  Bu temelden yapılandırılan kadro, ileriki günlerde yer aldığı karşılaşmalarda deyim yerindeyse yeni kan ile daha sağlıklı ve başarılı bir hale gelecek mi yoksa yeniden yapılanma yeterli olmayacak mı göreceğiz.

 

Midnight Esports is pleased to announce @BrianSaintt as our new Coach for the Call of Duty team pic.twitter.com/XIci2LwejT

— Midnight Esports (@GGMidnight_) 9 Nisan 2019

 

 

 

 

 

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

 

https://flank.app.link/Flank

 

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

 

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

 

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

 

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

 

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

 

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

 

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum