Haberler Royal Youth'ta yaprak dökümü
Royal Youth'ta yaprak dökümü

Royal Youth'ta yaprak dökümü

Onur Cigerli Onur Cigerli 11-04-2019

Royal Youth cephesinden ayrılık haberleri birbiri ardına geliyor. Kış Mevsimi’ne yarı finalde veda eden Royal Youth, Dumbledoge ile yollarını ayırdığını duyurduktan sonra şimdi de Na “Pilot” Woo-hyung ve Lee “GBM” Chang-seok ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırdı.

Mevsim başında iddialı bir kadro kuran Royal Youth, Türk oyuncularıyla kurduğu sağlam iskeletin üzerine GBM ve Pilot gibi başarılı oyuncuları ekleyerek şampiyonluk yarışında iddialı bir noktaya gelmişti. Kurulduğu günden bu yana League of Legends arenasında en iyi takımlar arasında yer almayı başaran Royal Youth, Kış Mevsimi’ne iyi bir başlangıç yapsa da sezonun genelinde 1907 Fenerbahçe ve Bahçeşehir SuperMassive’in gerisinde kaldı. Play-off aşamasında yarı finalde SuperMassive’e 3-2’lik skorla yenilen Royal Youth, kadrosunda radikal değişikliklere gidiyor.

Royal Youth resmi Twitter hesabı üzerinden takımdan ayrılan oyunculara teşekkür etmek adına paylaşımlar yaptı. Uzun süredir Royal Youth forması terleten kaptan Dumbledoge için aşağıdaki videoyu hazırlayan Royal Youth ekibi, bu videoda Dumbledoge’un yer aldığı bazı kesitlere de yer verdi.

Bu gelişmelerin ardından ekibin aktif kadrosunda kalan isimler üst koridor oyuncusu Armut ve ormancı Closer olarak görünüyor. Bu oyuncuların sözleşmeleri ise halen devam ediyor. İlerleyen günlerde Royal Youth’un bu boşalan koltukları nasıl dolduracağını hep beraber göreceğiz.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null?si=RD8ohNtTR6OZDO6iaFjM5Q

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvas

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum