Red Bull Flick'te heyecan devam ediyor

Red Bull Flick'te heyecan devam ediyor

Sinan Koyuncu Sinan Koyuncu 06-03-2020

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick, şampiyonunu bulmak için yola çıktı. Amatörden profesyonele tüm oyun severler, köklü oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa giden yol ise şehir elemeleri, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek. Elemelerde başarılı olan 64 takım çevrim içi play-off aşamasına katılmaya hak kazanacak.

CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin mücadelesine sahne olan Red Bull Flick’te ilk hafta elemeleri tamamlandı. 29 Şubat - 1 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen elemeler sonucunda play-off turuna katılma hak kazanan 12 takım ise şöyle:

Snake's Son, GOD-G, Sanchoz, Unsterblichen, Yıkıklar, DibırPeekbtw, Arena Bulls, CrownlessKings, LOG Esports, God's Kudreat, Finger Tappers, PANCARS

İkinci hafta başlıyor

Büyük heyecanda ikinci hafta 7-8 Mart tarihlerinde 8 şehirde 11 noktada gerçekleştirilecek çevrimdışı ve çevrim içi elemeleriyle devam edecek. İkinci hafta mücadeleleri 7 Mart’ta Adana, Alanya, İstanbul, Çanakkale, Ankara, İzmir’de başlarken 8 Mart’ta Gaziantep, İstanbul, Antalya, Bursa ve Ankara elemeleriyle son bulacak. Oyun severlerin dünyasında ‘Oyun bitmesin’ diyerek devam edecek online eleme ise 7 Mart’ta gerçekleştirilecek. Oyun severler Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşılabilir.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum