Red Bull Flick şampiyonunu arıyor

Red Bull Flick şampiyonunu arıyor

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya hazırlanıyor. Oyun severler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. AOC Gaming partnerliğiyle gerçekleştirilecek Red Bull Flick’in, şehir elemeleri 20 Nisan’da başlarken çevrimiçi elemeleri ise 21 Nisan’da oyun severleri karşı karşıya getirecek. Elemeler ve play-off turu sonunda finale kalan 8 takım Red Bull Flick’in ilk şampiyonu olmak için yarışacak. Şampiyonu belirleyecek play-off turu ve final mücadelesi ise Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den naklen yayınlanacak. 

Türkiye’nin en rekabetçi CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, ilk şampiyonunu bulmak için yola çıktı. Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, köklü oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa giden yol ise şehir elemeleri, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek. Elemelerde birinci olan 32 takım çevrimiçi play-off aşamasına katılmaya hak kazanacak. Rakiplerini birer birer geçen takım ise Red Bull Flick’in ilk şampiyonu olacak.

CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin mücadelesine sahne olacak Red Bull Flick’in şehir elemleri 20 Nisan’da Eskişehir, Adana, Denizli ve Kayseri’de başlarken 21 Nisan’da Ankara, Mersin ve İstanbul’da sürecek. Oyun severlerin dünyasında ‘Oyun bitmesin’ diyerek devam edecek online elemeler ise 21 Nisan’da devreye girecek. Eleme etaplarından play-off turuna yükselecek 32 takım, son 8’e adını yazdırabilmek için yeteneğini, takım oyununu ve tecrübesini sergileyecek. Red Bull Flick’in şampiyonu ise 8 takımın karşı karşıya geleceği, monitörlerini AOC Gaming’in sağladığı final sahnesinde belli olacak. Red Bull Flick’in play-off turu ve final mücadelesi Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den naklen yayınlanacak. 

Red Bull Flick’le iligili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşılabilir.

Basın Bülteni


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum